Pekcanlı; “Bu gün bizim için gurur günüdür”

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne il Başkanı Fevzi Pekcanlı Mustafa Kemal Atatürk’ün 22 Aralık 1930 Günü CHP Edirne il başkanlığını ziyaret ettiğini ifade ederek “1930 yılının 21 Aralık Günü Edirne’yi Cumhurbaşkanı olarak ziyaret eden Mustafa Kemal Atatürk 22 Aralık Günü Cumhuriyet Halk Partimizin İl Başkanlığını ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinlemiştir.

Bu gün bizim için gurur günüdür. Benim iki büyük eserim var Biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün partisinin il başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Partimizi ziyaretinin 88. Yılı kutlu olsun. Bilmelisin ki Emanetin Emanetimizdir.” dedi.

 

 165 total views,  2 views today

Next Post

Memleketine hoş geldin Atam

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Edirne’ye gelişinin 88. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda “Sevgili Atam; bugün Edirne’ye son gelişinin ama hiç gitmeyişinin 88. Yılı.  İzin, ışığın, vatan ve millet sevgin, demokrasin, ilke ve devrimlerin emanetimizdir. Sonsuza kadar yaşatmaya devam edeceğiz” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Türkiye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp