Pekcanlı; “Emeğin ve Emekçinin 1 Mayıs gününü kutluyorum”

admin

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün iyiliğin, birliğin, güzelliğin birleştiği alın terinin, helal kazancın, barışın simgeleştiği gün olduğunu söyledi.

Pekcanlı yaptığı açıklamada 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün bayram havasında geçmesini dilerken  Çalışma hayatındaki zorlukların ve sorunların çözüme kavuşması en büyük arzumdur. En yüce değer olan emeğin alın terinin üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde Mustafa Kemal Atatürk’ün “Her fabrika bir kaledir” sözünden hareketle fabrika bacalarının tütmesi sanayide makinaların işlemesi, tarlada traktörlerin çalışması için daha çok çalışacağımız günlere ulaşmak dileğimle Emeğin ve Emekçinin 1 Mayıs gününü kutluyorum.”dedi.

 434 total views,  2 views today

Next Post

EMEK KUTSALDIR

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Mansur İriş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, adil bir gelir dağılımının sağlandığı, işçinin hakkının ve emeğinin karşılığını aldığı, çalışanın geleceğinden endişe duymadığı günün gerçek bayram olacağını söyledi. 1 Mayıs’ta çalışma hayatının temel sorunlarının ele alınmasını istediklerini belirten Mansur İriş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp