Pekcanlı ve Belediye başkanlarından Kılıçdaroğlu’na ziyaret

admin

CHP  Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran  Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

CHP İl Başkanı ve belediye başkanları önceki gün Ankaraya giderek CHP Grup toplantısına katıldıktan sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’ deki makam odasında ziyaret ettiler.

03 Kasım 2017 Cuma günü Edirne il Başkanlığı Binasını ve CHP’li belediye başkanlıklarının hizmetlerinin açılışını yapacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüşmeleri hakkında bilgi veren İl Başkanı Pekcanlı “ Genel başkanımız 3 Kasımda Edirne’de olacak. İl Başkanlık Binamızı  Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin hizmetlerinin açılışlarını yapacak.3 Kasım Öncesi belediye başkanlarımızla Ankara’ya giderek kendilerini Edirne’ye davet ettik.Görüşme öncesi CHP Grup toplantısına katıldık. Daha sonra genel başkanımızı TBMM ‘ de bulunan makam odasında ziyaret ettik. Genel Başkanımız Edirne’nin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu söyleyerek tüm Edirnelilere selamlarını iletti. Bizde İlimizdeki son gelişmeleri ve belediyelerimizin yaptığı çalışmaları anlattı.Genel Başkanımız bize uzun bir zaman ayırdı ve Edirne örgütünün çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.”

 

 157 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden Uyarı

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Yunanistan’ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapılarında görevli gümrük personelinin yapacağı grev nedeniyle; yurtdışına çıkış yapacak olan vatandaşları ve araç sürücülerini uyardı. Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; Yunanistan’ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapıları’nda görevli gümrük personelinin yapacağı grev dolayısıyla; İpsala Gümrük Kapımızda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp