Pekcanlı’dan Kaftancıoğlu’na Destek ve Teşekkür Ziyareti

admin

Yaptığı çalışmalarla İBB seçimlerinde büyük bir zaferin en büyük mimarlarından biri olan CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, makamında ziyaret etti. İstanbul İl Başkanı Dr.Kaftancıoğlu ile samimi dostluğu bulunan Pekcanlı’nın Kaftancıoğlu’na destek ve teşekkür ziyaretinde bulunduğu ifade edildi.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı beraberinde İl Saymanı Rasim Şahin, İl Başkan Yardımcısı Murat Aran ile birlikte CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu makamında ziyaret etti. İstanbul İl Başkanı Dr.Kaftancıoğlu samimi dostluğu bulunan Pekcanlı’nın Kaftancıoğlu’na teşekkür ver destek ziyaretinde bulunduğu ifade edildi.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyan İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu; “Edirne’nin her zaman desteğini yanımızda hissediyoruz. Serhad kenti Edirne’nin bizde çok özel bir yeri var. İstanbul olarak Türkiye’nin Avrupa’ya bakan yüzü, Tarih kokan, ilimize dün olduğu gibi bundan sonrada destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.
Ziyaretle ilgili gazetemize açıklama yapan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun bölgemize büyük destekleri oldu. Tabi bunların arkasında her zaman görünmez kahramanlar olarak nitelendirdiğimiz İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun çok büyük emekleri var. Son Günlerde Canan Başkanımıza karşı yapılan olumsuz girişimlerin karşısında olduğumuzu göstermek ve İlimiz Belediyelerine yapılan hizmetlere karşı verdiği destek için teşekkür ziyaretinde bulunduk. Başkanımızla uzun süredir yakın diyaloglarımız var. Başkanımızı önümüzdeki yaz ilimizde gerçekleşecek olan Festivallere davet ettik. Seve seve katılacağını ifade etti.” dedi.

 1,792 total views,  2 views today

Next Post

JANDARMA’DAN KADES’E TAM DESTEK

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca kadına yönelik şiddetin azaltılması, Kadın Destek Uygulaması (KADES) programı hakkında toplumsal duyarlılık ve bilincin arttırılması programının tanınırlığı ve yaygınlaştırılması amacıyla; Edirne İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan köyler ve burada yaşayan kadınlarımıza, Edirne Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uzmanları ile birlikte KADES uygulamasının tanıtımı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp