Peynirin ustası Remzi Akgün vefat etti.

admin

Edirne Peynirinin ustası ve en eski mandıracılarından Remzi Akgün geçirdiği rahatsızlıktan dolayı tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Mithatpaşa mahallesi sakinlerinden Reyhan AKGÜN’ün eşi ve 82 yaşında olan merhum Remzi Akgün’ün vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu.

Beyhan Açıkgöz, Adnan, Seyhan, Erhan ve Ayhan Akgün’ün babası, EDSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz’ün kayınpederi, Edirne İl Genel Meclis Üyesi Erdal Akgün’ün amcası, Fatih, Remzi, Aslı ve Çağla Akgün ile Günay ve Sinan Açıkgöz’ün dedesi merhum Remzi Akgün’ün vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu.

Geçtiğimiz Cuma günü Eski cami’de kılınan cenaze törenine Edirne Valisi Günay Özdemir, Belediye Başkanı Recep Gürkan, EDSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne İl Genel Meclis Üyesi Erdal Akgün, Akgün ailesi, eş dost ve yakınları katıldı.

Kılınan cenaze namazı ardından merhumun cenazesi Yeni şehir mezarlığına defnedildi.

Edirne Ajans ailesi olarak Merhum Remzi Akgün’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 

 

 559 total views,  2 views today

Next Post

Kırcasalih’te Başkan yeniden Hüseyin Tütüncü oldu

Kırcasalih Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi 13 ocak cumartesi günü saat 10.00 da Kırcasalih’te gerçekleşti. .126 üyesi bulunan odanın seçiminde 126 üyeden 71’i oy kullandı. Seçimde başka aday çıkmayınca 71 üye’nin katılımı ve oyu ile tekrar başkan Hüseyin Tütüncü ve ekibi; Ergin Pencik, Mustafa göcen Sebahattin ince,Kerim Gültekin, Ali Karpuzkıran,ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp