Pınar Sayınbaş Özel Trakya’da

admin

Edirne’nin tanınmış hekimlerinden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Uzman Dr. Pınar Sayınbaş, Edirne’nin önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Trakya Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.


trakya hastanesi_pinar_sayinbas

Edirne’nin öncü sağlık kuruluşu olan Özel Trakya Hastanesi, uzman hekim kadrosuna Edirne’nin tanınmış hekimlerinden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Uzman Dr. Pınar Sayınbaş’ı kattı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1987 yılında mezun olan Fakülte İhtisaslı Pınar Sayınbaş, 1989-1993 yılları arasında Trakya Üniversitesi Çocuk sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında görev yaptı. 1994-2011 yıllarında ise Edirne Devlet Hastanesinde görev yaptı.

Tıbbi teknolojiler konusundaki yeniliklerinin ve yatırımlarının yanı sıra, uzman hekim kadrosunu da genişleterek Edirnelilere ve bölge halkına sağlık hizmeti sunmaya devam eden Özel Trakya Hastanesi, son olarak Edirne’nin tanınmış hekimlerinden Uzman Dr. Pınar Sayınbaşı da hekim kadrosuna katmış oldu.

 576 total views,  5 views today

Next Post

GELECEK İÇİN UMUT

Semt pazarlarını gezdiğinizde pazarı kenarında kısıtlı imkanlarla ürercilerimizin kendi ürettikleri ürünleri pazarladıklarını görürsünüz. Bu daha önceki yıllarda görmediğimiz bir manzara. Bölge insanımız kendi ürettiği malını böyle açık pazarlarda satma becerisi daha önceki dönemde bu kadar gelişmiş değildi. Bunu beceremiyor biraz da utanıyorduk. Böyle kendi ürettikleri meyve diğer ürünlerini pazarlarda satma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp