Pınar – Yunus Tansu’nun mutlu günü

admin

pinar-yunus-tansunun-mutlu-gunu-2

 

 

 

 

 

 

 

Yıldız ile İrfan Eneren’in kızı Pınar ve Aynur ile Edirne Belediye Meclis Üyesi Yüksel Aksoy’un oğlu Yunus Tansu evliliğe merhaba dedi. Genç çiftlerin evlenme düğünü Acar Tesislerinde yapıldı. Gelin ve damadın ışıklar altında düğün salonun gelmesi ile başlayan düğün daha sonra düğün pastasının kesilmesi ve takı töreni ile devam etti.

pinar-yunus-tansunun-mutlu-gunu-1

 

 

 

 

 

 

 

Pınar- Yunus Tansu’nun evlenme törenine İl Başkanı Fevzi PEKCANLI, Belediye Başkanı Recep GÜRKAN, İlçe Başkanı Fevziye KİREZCİ Milletvekili Erdin BİRCAN Belediye baş.yar.Çiğdem GEGEOĞLU, CHP İl yönetim kurulu ve ilçe yönetim kurulu gelin ve damadın yakınları ile seçkin davetliler katıldı.Çiftin nikahını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı.Törene katılanlar piste çıkıp müzik eşliğinde oyunları ile gençlerin mutluluğuna renk kattılar.  Bizde Edirne Ajans Gazetesi olarak genç çiftimize mutluluklar diliyoruz.

pinar-yunus-tansunun-mutlu-gunu-3

 379 total views,  5 views today

Next Post

Arnavutköy’den derece ile döndüler

           Edirne Belediyesi Güreşçileri İstanbul Arnavutköy Yağlı Güreşleri’nden derece ile döndüler. İstanbul Arnavutköy Yağlı Güreşleri’nde Edirne Belediyesi Güreşçilerinden Berkay Örs Teşvik Bir Boy’unda birincilik elde ederken, aynı boyda Görkem Karabıyıklıdan ikincilik elde etti. Edirne Belediyesi Güreş Antrenörü Talat Çelik, Belediye Güreşçileri’nin başarılarının devam ettiğini belirterek kendilerine her daim destek olarak, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp