POLİS TEŞKİLATI’NIN 169. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

admin

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman Türk Polis Teşkilatı’nın 169.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Halkımızın güvenliği ve huzurunun teminatı olan Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169. Yıldönümünü kutluyorum.

Demokrasinin işlerliği, özgürlüklerin korunması ve adaletin tesisi ancak huzur ve istikrar ortamının sürdürülmesiyle sağlanabilir. Polis teşkilatımız, son yıllarda en ileri teknoloji ve bilgi birikimini en üst düzeyde kullanan kurumlardan biri haline gelmiştir. Bu süreçte polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş, modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik altyapıya sahip bir konuma gelmiştir.

mehmet kerman

Anayasa ve yasalardan aldığı güçle görevini yapan bu teşkilatımız, temel hak ve özgürlüklerin korunmasına hizmet eden güvenlik duygusunu tesis etmede çok ciddi bir görevin de uygulayıcısıdır.

Türk polisi, bağrından çıktığı bu milletin huzur ve güvenliğini sağlamak uğruna yeri geldiğinde gözünü kırpmadan canlarını tehlikeye atmakta, cesaretle ve fedakârca vazifesini yürütmektedir.

Bu duygu ve düşünceler ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle anar; halen görevi başında olan polislerimize, özverili bir şekilde yürüttükleri güvenlik hizmetinden dolayı teşekkür eder, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve huzur dolu günler dilerim.”

                                                         Mehmet KERMAN

                                                     İpsala Belediye Başkanı

 91 total views,  2 views today

Next Post

KEŞKE DAHA ÖNCE DÜŞÜNSEYDİ

Kentimizin Eski Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi seçim yapılmasından bir hafta geçtikten sonra ortaya çıkıp oğlunun işyerinde bir basın toplantısı düzenledi. “Sedefçi acaba ne söyleyecek” diye merak eden basın mensupları Sedefçinin bu toplantısına büyük ilgi gösterdi. Loş bir salonda düzenlenen basın toplantısında Sedefçinin eski hırçın görüntüsünden uzak sakin olduğu dikkat çekti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp