Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’ndan Sabahattin Zaim Üniversitesi’ne ziyaret

admin

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Sabahattin Zaim Üniversitesi’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Mehmet Bulut ile görüştü. 18 Temmuz 2018’de gerçekleşen görüşmede gündem Balkan Üniversiteler Birliği ve Trakya Üniversitesi’nin Balkan çalışmaları oldu.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi’nin Balkanlar’daki faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgi verirken Türkiye’ye Balkanlar’dan gelen en çok öğrencinin Trakya Üniversitesi’nde olduğunu, bu sayının geçen yıl 2.300 civarında seyrettiğini ve 2023’te 10.000’e çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ayrıca Balkan Üniversiteler Birliği’nin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bulut da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Trakya Üniversitesi’nin Balkanlar için çok önemli bir konumda bulunduğunu ve büyük bir şans olduğu, üniversitenin faaliyetlerini yakından izlediğini ve takdir ettiğini belirtti. Prof. Dr. Mehmet Bulut daha sonra Sabahattin Zaim Üniversitesi kampusu ve yeni inşa edilen Cami ve meydanı tanıttı.

 

Next Post

Edirne'de bir ilk gerçekleşiyor

Teknoloji Zirvesi ETSO’da düzenlenecek ETSO tarafından yapılan açıklamada; “Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Logosoft Bilişim Teknolojileri San. ve Tic A.Ş. işbirliğinde Edirne’de bir ilk gerçekleşecek. Fransa’da düzenlenen SAP Business One Dünya Zirvesi’nde Global’de bir Türk şirketi olarak 2018 yılının en iyi performans gösteren SAP Business One Dağıtısıcı ödülünü alan […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp