PROJE HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

admin

teknokent haberPROJE HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR
Edirne Valiliği Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi (ABEM)’nin önderliği ve koordinasyonunda; Şubat ayı içinde açık olan hibe programlarına başvuru yapmak üzere projeler geliştiriliyor.
Edirne Valiliği, Trakya Üniversitesi, Edirne İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi, Trakya Kalkınma Birliği ,Köylere Hizmet Götürme Birliği, Okullar ,Girişimciler ve Sivil Toplum Örgütleri işbirliği ile hazırlanan projeler ; Trakya Kalkınma Ajansı , Çalışma Bakanlığı, Ulusal Ajans, TÜBİTAK teklif çağrılarına yönelik olacak.
Konu ile ilgili koordinasyon çalışmaları Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan’ın başkanlığında ve İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ın koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

 

 121 total views,  2 views today

Next Post

TAVANLI ÇEŞMENİN ONARILMASI İÇİN İNTERNET ÜZERİNDEN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

TAVANLI ÇEŞMENİN ONARILMASI İÇİN İNTERNET ÜZERİNDEN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI   Edirneli bir grup vatandaş, Umurbey Mahallesi’ndeki Tavanlı Çeşme’nin kurtarılması için harekete geçti. İnternet üzerinden imza kampanyalarının düzenlendiği www.imza.la isimli sitede bir etkinlik oluşturan grup, topladığı imzalarla çeşmenin restore edilmesi için çabalıyor. Edirne’nin tarihi çeşmelerinden olan ve tavanlı çeşme türünde Edirne’deki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp