Projelerle kamuoyunun karşısına çıkıyor

admin

Yüksek Makine Mühendisi DSİ XI. Bölge eski Müdür Yardımcısı,  bölge sorunları konusunda uzman olan Hüseyin Erkin; CHP’den  Edirne Milletvekili aday adaylığını, Meydan Cafe’de düzenleyeceği basın toplantısı ile kamuoyuna açıklıyor.

hüseyin erkin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erkin bugün saat 10.00 düzenleyeceği basın toplantısı ile ilgili olarak; “Edirne Meydan Cafe’de basın toplantısı yaparak, basın mensuplarımıza neden milletvekili aday adayı olacağımı ,Edirne için ne gibi hizmetler yapmak istediğimi, basın mensuplarımızla paylaşacağım. Ayrıca basın mensuplarımızın genel sorunlarını, yerel medya ve basınımızın ne kadar önemli olduğunu, bana görev verilmesi halinde yerel basınımızın güçlenmesi için nelerin yapılacağını, nasıl köprü kurulacağını, ilimizdeki yatırımların ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda nasıl bir yol izleyeceğimi, değerli basın mensupları ile paylaşacağım.  Bu arada onların fikirlerini alacağım.  Böylece daha sağlıklı bir çalışma metodu uygulayacağım” diyerek basın mensuplarını toplantıya katılma talebinde bulundu.

 

 

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’nin gururu oldular

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Siyaset Dergisi’nin “yılın enleri” ödül töreninde ödül aldılar. Siyaset Dergisi 20.yılına özel, ödül alacak kişi ve kurumları belirlemek amacıyla yaptığı anketlerle, Türkiye’nin enlerini seçti. Anketlerin sona ermesi ile birlikte, görkemli ödül töreni ile Yılın Enleri ödüllerini aldılar.     […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp