PTT 175. yılını kutladı

admin

PTT 175. yılını kutladı (3)

 

 

 

 

 

 

PTT kuruluşunun 175. Yılını kutladı. Kuruluş yıldönümü ile igili olarak açıklama yapan  PTT Edirne Başmüdürü  Mustafa Nalbant, “23 Ekim 1840  tarihinde kurulan  ve 175 yıllık geçmişi bulunan ülkemizin en eski  kuruluşlarından biri olan PTT ,Çağdaş Posta idaresinin gelişmişlik düzeyini  yakalamak amacıyla  bir yandan mevcut hizmetleri  daha etkin ve verimli  ve kaliteyi  sunmayı , diğer taraftan gelişen şartlarda  hizmet çeşitliliğini her geçen  gün arttırarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir. Genel Müdürlüğümüzce yurt genelinde tüm PTT Müdürlüklerinde 7 gün 24 saat hizmet verecek PTT matikleri hizmete verilmiş ve bu çerçevede başmüdürlüğümüzde de Edirne PTT merkez müdürlüğüne 5 adet olmak üzere tüm ilçe PTT merkezlerine birer adet PTT matik kurularak hizmete verilmiştir.

PTT 175. yılını kutladı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel Müdürlüğümüzün hedefleri doğrultusunda uluslararası standartlara uygun çağdaş ve teknolojik imkânlar kullanılarak saygınlık ve güvenirlilik bilinci ile sunulan bu hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti kuruluşumuz için çok önemlidir.

PTT 175. yılını kutladı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Her alanda atılım içinde olan, değişen şartlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda kendini yenileyen ve hizmet sunan PTT her zaman aynı ilke ve anlayışla halkımızın güvenine layık olarak hizmet verme gayreti içinde olacaktır.”Dedi.

PTT 175. yılını kutladı (4)

 244 total views,  2 views today

Next Post

İğneada’ya nükleer santral yakışır mı?

            İğneada Kırklareli ili sınırları içinde Demirköy’de Karadeniz kıyısında sayıları her geçen gün azalan doğa harikası dünyada eşi az olan Langos ormanları ile bir yer adeta bölgenin oksijen deposu konumunda bir yer.  Bir yanda yemyeşil ormanı diğer tarafta deniz ile çevrili turizm açısından her geçen yıl önemi artan görülmeye değer […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp