“Radyo Su’da, Tüketiciler için önemli bir program”

admin

Bölgenin ilk ve tek bölgesel Radyo İstasyonu olan 92.2 MHZ Radyo Su’da Gündeme özel önemli programlar yayınlanmaya devam ediyor. Edirne Ticaret İl Müdürü ve Edirne Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut Altun ve Raportör Canan Atasoy’un konuk olarak katılacağı “GÜNDEM ÖZEL” programında Tüketicinin satıcı ve sağlayıcılar karşısındaki haklarını konu alan açıklamalar yapılacak.

06 Ekim Cuma günü saat: 15.00’te RADYO SU’da canlı olarak yayınlanacak olan “GÜNDEM ÖZEL” programını Radyolarınızdan 92,2 MHZ frekansından,  internet üzerinden de www.radyosu.com.tr adresinden dinleyebilirsiniz.

 149 total views,  2 views today

Next Post

Kitap Fuarı’nda hafta sonu

Edirnelilerin heyecanla beklediği Edirne 5. Kitap Fuarı, 6 Ekim 2017 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açıyor. Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Prof. Dr. Emre Kongar’ın onur konuğu olacağı kitap fuarı; hafta sonu birbirinden değerli yazarları ve seçkin yayınevlerini ağırlayacak. Edirne Belediye Başkanlığı’nca, eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunan öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, okuyucuları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp