Radyo Su’da yakında yeni bir program başlıyor ‘Dünyadan Renkler’

admin

Radyo Su’da yakında yeni bir program başlıyor ‘Dünyadan Renkler’ (2)

 

 

 

 

 

 

Radyo Su’ da yakında her hafta cumartesi günleri Saat:14.00 da ‘Dünyadan Renkler’ isimli bir kültür programı başlıyor.

Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hakan ÇALIŞKAN’ ın sunacağı ve Trakya Üniversitesi’nde öğrenim gören 53 farklı ülkeden gelen öğrencilerin her hafta konuk olarak katılacağı program eğlenceli dakikalar yaşatacak. Hakan ÇALIŞKAN yaptığı açıklamada; “bu program Edirne’de öğrenim gören 53 farklı milletten gelen öğrencilerin kendi ülkesine olan özlemini dinleyicilere anlatarak gidermesini sağlayacaktır.

Radyo Su’da yakında yeni bir program başlıyor ‘Dünyadan Renkler’ (3)

 

 

 

 

 

 

 

Farklı milletlerden öğrenciler Radyo Su mikrofonlarında aynı dilden konuşacaklar. Trakya Üniversitesi’nde öğrenim gören yaklaşık 2.130 a yakın uluslararası öğrenci okumaktadır. Misafir öğrencilerden her hafta biri bizlere konuk olacak ve dinleyicilere kendi ülkesinin bilinmeyenlerini aktaracak. Kültür programı olması sebebiyle program sonuna doğru o anlattığımız ülke ile ilgili dinleyicilerimize bir soru sorucağız ve ilk arayan cevabı veren dinleyicimize de hediye kitap çeki vereceğiz gidip istediği kitabı alabilecek. Program da ayrıca anlattığımız o ülkenin popüler şarkılarını da çalarak farklı kültürleri ve müzikleri tanıma imkânı bulacağız. Bu önemli ve güzel program için Radyo Su ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Radyo Su’da yakında yeni bir program başlıyor ‘Dünyadan Renkler’ (1)

 153 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’ye hizmet edenlere minnettarız

            Edirne’nin gelişmesinde bu konuma gelmesinde hizmeti olanlara, çaba harcayan yöneticilerimize ve siyasilerimize minnet borcumuzun olduğunu, hiçbir zaman unutmamamız gerekir. Bu hizmetlerin yerine getirilmesinde onların nasıl güçlüklerle karşılaştıklarını, hizmetlerin gerçekleşmesinde ne engellerle karşılaştıklarına tanık olduk. Edirne’ye daha önceki yıllarda kalıcı hizmet vermek için birbiri ile  yarışan  yöneticiler, siyasiler bürokratlar oldu. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp