Rafet Sezen Milletvekili aday adaylığını açıkladı

admin

Rafet Sezen Milletvekili aday adaylığını açıkladı (3)

 

 

 

 

 

 

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı ve Edirne AK Parti İl Başkanı Rafet Sezen AK parti Edirne Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Sezen İl merkezinde düzenlediği basın toplantısı ile  “bu yarışta ben de varım”  dedi.

Sezen’in basın toplantısına İl Başkanı Vekili Av.Yasemin Meral, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Irmak ve partililer katıldı.  Aday adaylığı başvurusunu İl Başkan Vekili Av.Yasemin Meral’a veren Sezen daha sonra yaptığı konuşmada, “ biraz önce aday adaylık başvurumu yaptım. Allah inşallah 1 Kasım seçimlerinde aday olmamı da nasip eder. Bu nedenle İl Başkanlığı görevinden istifa ettim. 15 ay İl Başkanlığı görevinde bulundum. Bu görevim sırasında Edirneli vatandaşlarımıza her türlü desteği sağladım. Siyaset bütün sorunların çözüleceği bir makam değil. Partili partisiz tüm insanlarımıza hizmet ettik. Bugün saat 17.00’de aday adaylığı için son saat. 18 Eylül’de adaylar belli olacak. Allah hakkımda nasıl hayırlıysa onu nasip etsin. Yaşamımızın sonuna kadar insanlarımıza hizmet etmek bizim için görevdir. Edirne’de birlik ve beraberlik yönünde sorunlar yaşanıyor. Nasip olur milletvekili olursam Edirne’de birlik ve beraberlik konusunda eksik olan şeyleri tamamlamak için el birliği ile tüm Edirneliler ile birlikte görev yapmak isterim. Milletvekilinin görevi halkla birlik içinde olmaktır. İnşallah nasıp olur. Ben bu konuda bana destek verip parti teşkilatlarıma Belediye ve Belde Başkanlarıma teşekkür’ü borç biliyorum” dedi.

Rafet Sezen Milletvekili aday adaylığını açıkladı (1)

 181 total views,  2 views today

Next Post

Şemsettin Emir’in basın toplantısı

            7 Haziran’da özel davetle Ankara’ya çağırılarak Edirne’de AKP’den birinci sırada milletvekili adayı yapıldı ve yapılan seçim sonucunda Şemsettin Emir Edirne Milletvekilliğini kazandı. Seçim sonunda hiçbir partinin tek başına iktidar olacak sayıda milletvekili kazanamaması üzerine parlamentoda gurubu olan partiler arasında koalisyon çalışmalarının sonuç vermemesi üzerine,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp