Rafet SEZEN’den açıklama

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN son günlerde şahsına yönelik sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Öncelikle 15 Temmuz günü emperyalizmin maşası, haşhaşi, Fettulahçı Terör Örgütünün devletimizi, milletimizi, demokrasimizi ve vatanımızı yok etme girişimi sırasında şehit olan demokrasi kahramanlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine sabır ve metanet, kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah onlardan razı olsun. Dedi.

RAFET SEZEN

 

 

 

 

 

 

 

 

Sözlerini olay gününe yönelik açıklamalarla sürdüren SEZEN, 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişimi nedeniyle İl Başkanlığımızın önünde yaptığım konuşmada parti ayrımı gözetmeden kanımız, canımız pahasına hiç tereddüt etmeden milli irademize, demokrasimize, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın RecepTayyip Erdoğan’a, hükümetimize sahip çıkmanın bu darbeye karşı çıkmanın tam zamanı olduğunu ısrarla belirtmiş olmama ve hali hazırda milli iradenin bir temsilcisiyken, milli iradenin tecelli ettiği yüce gazi meclisimiz bombalanırken aksini düşünmek vicdansızlık ve insafsızlıktır.

Ancak hangi odaklar tarafından yapıldığı malum olan ve sadece ucuz hesaplar peşinde siyasi rant devşirmeye çalışan bazı zavallılar yaptığım konuşmayı çarpıtarak birlik beraberliğin zirve yaptığı, muhalefeti-iktidarı, Kürt’ü-Türk’ü, Ailevi’si-Sünni’siyle elbirliğiyle darbeye karşı durulan bu günlerde fırsatçılık yapmışlardır.

Hakkımda yapılan bu karalama kampanyası ilk değildir tahmin ediyorum sonda olmayacaktır. Son günlerde şahsımı yıpratmaya yönelik iftira dolu bu girişimleri üzüntü ve hayretle takip ediyor bunu yapanları hukuki haklarım saklı kalmak şartıyla öncelikle yüce Allah’a havale ediyorum.

Bu vesileyle olay gününden itibaren demokrasi nöbetleriyle milli irademize, demokrasimize Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, hükümetimize, gözbebeğimiz ordumuza ve polisimize sahip çıkan Edirneli aziz hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”Dedi.

 

 

 

 66 total views,  5 views today

Next Post

Edirne’de araç sürücüleri için yeni bir hizmet

                SRC Kursu sahibi Cevdet Karagöz Kurs Merkezlerinin Şükrüpaşa Mahallesi 109 sokak Ekin Apt.4/A adresinde olduğunu belirterek; “ SRC kurs merkezimizde Edirne’de ticari araç kullanan sürücülerin eğitimi amacıyla mesleki eğitim gerçekleştiriliyor.  Edirne SRC adı altında mesleki eğitim merkezi açtıklarını belirterek; “ Edirne’de bulunan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp