Ragbi Milli Takımımız Edirne de Bosna-Hersekle karşılaşıyor

admin

25 Ekim 2014 Cumartesi günü Edirne’de 25 Kasım Stadyumunda oynanacak olan Türkiye Bosna-Hersek Ragbi Milli Takımlar Uluslararası Avrupa Ragbi Kupası 2.Grup maçı basın toplantısı Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

avrupa ragbi kupası (3)

 

 

 

 

 

 

 

Düzenlenen toplantıda; Ragbi Milli Takımı’nın namağlup olarak B grubuna yükseldiğini belirten Ragbi Federasyonu Başkanı Sayın Şahin KÖMÜRCÜ;” Cumartesi günü yapılacak olan maçta Ülkemizin Milli Takımı inşallah başarılı bir sonuç elde edecek. Karşılaşmanın Edirne’de yapılması için uğraş veren başta Edirne Valisi Sayın Dursun Ali ŞAHİN, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK, Ragbi Federasyon Başkan Vekili Sayın Mustafa HATİPLER’e teşekkür etti. Edirneli sporseverlerin yapılacak müsabakada takımımızı desteklemek için 25 Kasım Stadyumuna bekliyoruz” dedi.

avrupa ragbi kupası (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK; Milli Takımı Edirne’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek Ulusal ve Uluslararası Müsabakalara Edirne’nin her zaman hazır olduğunu ve hafta sonu yapılacak olan maçta Milli Takıma yürekten başarılar dilediğini ifade etti.

avrupa ragbi kupası (1)

 198 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti İl Başkanı Rafet Sezen’den Edirne Ajans’a anlamlı ziyaret

Edirne Ak Parti İl Başkanı Rafet Sezen 21 Ekim Gazeteciler Günü nedeniyle Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti.  İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilginar, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Mecit EROL ile birlikte ziyarete gelen İl Başkanı Sezen; Edirne Ajans Medya Grubu çalışanlarının Gazeteciler gününü kutladı.           […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp