Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü

admin

Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi tarafından organize edilen ramazan eğlenceleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Ayın son eğlencelerinden biri Fatih Mahallesinde gerçekleşti. Belediyenin yaptığı ramazan eğlenceleri konusunda açıklama yapan Fatih Mahalle Muhtarı Bilal Ürer, “ramazan ayı içinde Belediye Başkanı Recep Gürkan tarafından düzenlenen İstanbul Kültür gezilerinin ardından her mahallede düzenlenen ramazan eğlencesi programı halkın büyük beğenisini kazandı.

Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü (3)

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle çocuklar bu programa büyük ilgi duydu. Bu tür etkinlikler halkın bir araya gelip dostlukların artmasına birlik ve beraberliğin pekişmesine neden oluyor. Başkanımızdan isteğimiz bu tür etkinlikler yıl süresince devam etsin. Böylece turistlik geziler ve çocuklara yönelik böyle eğlencelerle halkımızın kaynaşması ve halkın tarihi yöreleri tanımaları sağlanmış oluyor. Mahalle halkının talebi olarak bu konuyu dile getirmek isterim “ dedi.

Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ramazan Eğlenceleri programı son günü eğlencelerinin biri de  Talat Paşa Mahallesinde yapıldı. Mahalle Muhtarı Hasan Kıyı böyle etkinliklerin yapılmasına halkın büyük ilgi gösterdiğini bu ve benzeri etkinliklerin daha sık yapılmasıyla vatandaşlar arasındaki dostlukların daha da artacağını bunun da Edirne’deki huzurun daha yaygınlaşmasına neden olacağını belirterek; Mahallem adına Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a mahallelerde böyle etkinlik düzenlediği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü (4)

 

 

 

 

 

Ramazan ayı gece eğlenceleri büyük ilgi gördü (5)

 101 total views,  2 views today

Next Post

CHP’liler bayramlaşma töreninde bir araya geldi

              Ana Muhalefet Partisi CHP’de bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü yapıldı. Parti İl Merkezi Önündeki bayramlaşma törenine Partili Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu ve Selçuk Çakır, Eski Milletvekili Kemal Değirmendereli, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp