Ramazan eğlenceleri’ne rekor katılım

admin

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen Mahallede Ramazan Eğlenceleri, Şükrüpaşa Mahallesi’nde rekor katılımla devam etti. Keyifli dakikalar yaşayan mahalle sakinleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti.

Ramazan eğlenceleri’ne rekor katılım (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı’nca, eski ramazan gecelerinin yaşatılması amacıyla düzenlenen ramazan eğlencesi hafta sonu Şükrüpaşa Mahallesi Gölet, 1. Murat ve Sabuni Mahallesi’nde yoğun bir katılımla devam etti. Gölet mevkiinde düzenlenen Ramazan Eğlencesine ise, rekor katılım gerçekleşti. Gösteri için ayrılan alan, eğlenceleri izlemek isteyen mahalleli ile doldu.  Geceye Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ile CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan da katıldı.

Ramazan eğlenceleri’ne rekor katılım (3)

 

 

 

 

 

 

 

Mahalle sakinlerine geleneksel ramazan şerbeti ile çekirdek, çocuklara ise mısır ve balon ikram edildi. Fasıl grubunun ardından sahneye çıkan Hacivat ve Karagöz gösterisi izleyenleri kahkaha dolu anlar yaşattı.  Kanto gösterisiyle eğlencenin tadına varan mahalle halkı Bay Sihirbaz’ın gösterisiyle sihirli anlar yaşadı.

Ramazan eğlenceleri’ne rekor katılım (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bay Sihirbaz’ın gösterisini büyük bir merak ve şaşkınlık içinde izleyen çocuklar, zaman zaman sihirbazın gösterisine eşlik etti.

Mahalle sakinleri güzel bir gece yaşamalarına vesile olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ettiler.

Ramazan eğlenceleri’ne rekor katılım (1)

 132 total views,  2 views today

Next Post

SKM’den Emir’e iftar

              AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen iftarda Partililerle bir araya geldi. Geniş bir katılımın olduğu iftar yemeği Lalezar Restaurantta düzenlendi. Yemek sorasında bir konuşma yapan, AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Milletvekili seçilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp