Ramazan pidesine zam yok

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ birkaç gün içinde başlayacak olan Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını diledi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez yiyeceği olan ramazan pidesine bu yıl zam yapılmayacağını açıkladı.

Emin İnağ

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yaklaşan Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez yiyeceklerinden olan ramazan pidesinin geçen seneki fiyat ve gramaj ile satılacağını bildirdi. EDESOB Başkanı Emin İnağ “Fırıncı esnaflarımızın kayıtlı oldukları odalardan Birliğimize gelen tarife taleplerinde Ramazan Pidesine zam isteği olmadı.

300  GRAM  PİDE 1,5 LİRA

Ramazan ayının vazgeçilmez yiyeceklerinden olan Ramazan Pidesi bu yıl zamsız olarak satılacak. Ayrıca gramajında da bir değişiklik olmayacak. Geçen yıl olduğu gibi 300 gr. bol susamlı  ramazan pidesi 1,5 TL.,  300 gr. yumurtalı ramazan pidesi 1,75 TL.’ye satılacak.” dedi.

Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını dileyen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne İl genelinde ramazan pidesi fiyatında zam yapılmayarak fırıncı esnaflarımızda ramazan ayında vatandaşlarımıza bir katkı sağlamış oldu” dedi.

 

 

 

 

 127 total views,  2 views today

Next Post

KALIPÇİNDEN, MURAT ELMACI İLE YOLLARINI BİRLEŞTİRDİ

Hudut Gazetesi Muhabiri ve Editörü Sevcan Kalıpçinden, Murat Elmacı ile  bundan böyle  yaşamlarını birleştirdi. Çiftin nikâhını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı. Uzun yıllardır basın sektöründe emek verip, mücadele eden Hudut Gazetesi Muhabiri ve Editörü Sevcan Kalıpçinden, Murat Elmacı ile bundan böyle yaşamlarını birleştirdi. Edirne Belediyesi Nikâh Salon’unda düzenlenen törene, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp