Ramis Çınar Edirne kitap fuarı’ndaki imza gününde okurlarla buluştu

admin

Roman Yazarı Ramis Çınar, Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Edirne Kitap Fuarı’na katıldı.

RAMİS ÇINAR (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, yazar ve şairleri okuyucularıyla buluşturmak amacı ile Edirne Belediyesi tarafından 17-26 Ekim 2014 tarihleri arasında Ekmekçizade Kervansaray’ında “Edirne 2.Kitap Fuarı” düzenleniyor. Pek çok yayınevi ve yazarın katıldığı kitap fuarının bu yılki konukları arasında Ramis Çınar da yer aldı. “Söylenmemiş Sözler”, “Elveda Rumeli & Savaş ve Ayrılık” ve “Aşk, Hayat ve Arayış” adlı romanlarıyla edebiyat dünyasında adını duyuran Ramis Çınar, fuar organizasyonunun ikinci gününde Parafiks Yayınevi standında okurları için kitaplarını imzaladı.

RAMİS ÇINAR (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kitap Fuarı’nın açıldığı günden itibaren Parafiks Yayınevi en çok ilgi gören yayınevlerinden biri oldu. Trakya Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Rıdvan Canım, Yrd. Doç. Özcan Aygün, Yrd. Doç. Levent Doğan, Şair Nezir Bilik imza standında kitapseverlerle buluştu. Ayrıca Türk Edebiyatı’nın usta kalemlerinden Ataol Behramoğlu adına 50. Sanat Yılı kutlama etkinliği düzenlendi.

Kitap fuarına giden kitapseverler ayrıca pek çok ünlü yazar ve usta kalemle tanışıp kitaplarını imzalatma imkanı buldu. 26 Ekim 2014 Pazar gününe kadar devam edecek olan 2. Edirne Kitap Fuarı’nda Onur Öymen, Enver Aysever, Kandemir Konduk, Öner Ciravoğlu, Aydın Ilgaz, Mine Engin Tekay, Murat Çavga ve Mustafa Armağan imza günü etkinlikleri kapsamında kitapseverlerle buluşacak.

RAMİS ÇINAR

 242 total views,  2 views today

Next Post

Hayat Ağacım Projesi start aldı

Trakya Kalkınma Ajansı’nın “2013/2014 yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek” Programı kapsamında gerçekleştirilen “Hayat Ağacım” projesi açılış toplantısı 21 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirildi.               Açılış Toplantısına Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Milli Eğitim Müdür Vekili Kemal Soytürk, Trakya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp