Ramiz Özgen’e Muhtarlardan tam destek

admin

Pazar günü Alpullu’da yapılacak S.S  Alpullu Pancar Ekicileri  kooperatifi    seçimlerinde sona yaklaşıldı.

Birlik yönetim kurulu Başkanı ve Panko Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ramiz Özgen ile bir araya gelen Edirne Köy Muhtarları Birlik, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetici ve üyeleri seçimlerde Ramis Özgen’i destekleyeceklerini bugüne kadar yaptığı çalışmalarla Özgen’in halkın güvenini kazandığını belirterek; “ Kooperatifimizin bölgemizde önemi çok büyük çiftçilerimizi de yakından ilgilendiriyor. Fabrikamızın elden gitmemesi için yönetim kurulumuza sahip çıkmamız gerekir. Bu amaçla Ramis Özgen’in görevde kalmasını yönetiminin devam etmesini istiyoruz” dediler.

Ramiz Özgen’e Muhtarlardan tam destek  (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Özgen’de yaptığı konuşmasında halkın ortak malı olan Şeker Fabrikalarının satılmasına karşı olduklarını tüm Şeker fabrikalarını satın alarak Halkın yararına hizmet vermek istediklerini belirterek; “Alpullu Şeker Fabrikası’nın eskiden olduğu gibi tekrar üretime geçmesini böylece çifçiler için önemli bir gelir kaynağı olan pancar ekim alanlarının artmasından yanayız. Biz bunun mücadelesini veriyoruz. Tekrar görev aldığımızda bu mücadelemiz devam edecektir. Muhtarlarımızın bizlere destek vermesi bize güç katmıştır” dedi.

 

 

 86 total views,  2 views today

Next Post

Gül bahçesinde huzur buluyor

           Eski Sanayi Sitesi’nin itfaiye yanından girişinde Özel Pen’in yanına baktığınızda bakımlı bir gül bahçesi ile karşılaşırsınız. Bahçenin içinde her renkten güller ile yerde çimden başka bir şey göremezsiniz çok bakımlı ve renk renk güllerin size gülümsediği bir bahçedir burası. Bu bahçenin içinde yaşı 79 olmasına rağmen dinç ve güler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp