Recep Gürkan 8 Mart Kadınlar gününü kutladı

admin

Edirne Milletvekili ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada; “ Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, kadınlarımızın eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günüdür.

chp kadın kolları - zübeyde hanım- edirnekpk

Türk Kadını, binlerce yıllık geçmişimizden aldığı güç ve birikimle tarihteki hak ettiği yeri, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde, Cumhuriyet dönemiyle birlikte de hak ettiği değerleri almıştır.

recep gürkan55

O günlerden bu günlere büyük başarılara imza atan kadınlarımız, sahip oldukları hakları en iyi biçimde kullanarak ülkemizin gelişmesine ve çağdaşlaşmasına büyük katkılarda bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin merkezinde yer alan kadınlarımız, ülkemizin yaşadığı problemlerin birinci derecede muhatabı olmalarına rağmen hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan büyük bir özveriyle sorumluluklarını yerine getirmekte, modern ve çağdaş Türkiye’nin temellerine sahip çıkmaya devam etmektedirler.

Hayatın kadınlarımız ile daha güzel ve daha anlamlı olduğunu ifade ediyor, tüm değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoru” dedi.

 

 246 total views,  2 views today

Next Post

Bugün aynı zamanda bizim günümüz..! Edirne Ajans Gazetesi 4 Yaşında..

  Necmi ENGİN / Edirne Ajans Şirket Müdürü   Bundan 4 yıl önce; 8 Mart 2010 tarihinde Edirne’de Mahalli basına yeni bir yayın organının katıldığı gündür. “Bu yarışta ve hizmette biz de varız” diye yola çıkan yılların deneyimli ekibi, Mahalli basının önündeki güç koşulları da göğüslemeyi göze alarak, Edirne basınında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp