Recep Gürkan ayağının tozuyla Radyo Su’da canlı yayına katıldı

admin

Bütün rakiplerini geride bırakarak, Edirne Belediye Başkanlığını kazanan Recep Gürkan ayağının tozu ile Radyo Su’’da canlı yayın konuğu oldu.

recep gürkan radyo su da (4)

www.radyosu.com.tr adresinden görüntülü olarak yayınlaanan canlı yayın programı izlenme rekoru kırdı.. Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan ve Fikri Yalın’ın sunduğu Yerel Gündem programına katılarak duygularını ve kısa vadeli hedeflerini dile getiren Recep Gürkan Edirne Ajans Medya Grubu’nu seçimler süresince izlediği objektif yayıncılık nedeniyle kutladığını belirterek, şunları kaydetti;

recep gürkan radyo su da

“ Ben bu seçime katılırken kimsenin başını öne eğdirmeyeceğimi, Halkın da başını öne eğmesine izin vermeyeceğim konusunda sözüm oldu. Halkım bugüne kadar bana çok güvendi ve güvenmeye de devam etmesini istiyorum. Halkımızla el ele tüm zorlukların üstesinden geleceğiz. Bu arada Belediye Muhasebe Müdüründen tüm ödemeleri durdurmasını istedim. Bu arada bana destek veren ve vermeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Seçimlerin Edirnelilere huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu arada Radyo Su Medya gurubunun tam ekibine bana bu fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.


recep gürkan radyo su da (1) recep gürkan radyo su da (2) recep gürkan radyo su da (3)
recep gürkan radyo su da (5) recep gürkan radyo su da (6) recep gürkan radyo su da (7) recep gürkan radyo su da (8) recep gürkan radyo su da (9) recep gürkan radyo su da (10) recep gürkan radyo su da (11)

 

 

 118 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Merkez ve ilçeleri SEÇİM Sonuçları

Edirne Merkez Seçim Sonucu :     EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Oy Oranı Toplam Oy 1. CHP – RECEP GÜRKAN Cumhuriyet Halk Partisi 36,9 34.619 2. AK PARTİ – AHMET GÜNŞEN Adalet ve Kalkınma Partisi 29,9 28.127 3. MHP – ORHAN ÇAKIRLAR Milliyetçi Hareket Partisi 18,3 17.199 4. DSP – HAMDİ SEDEFÇİ Demokratik Sol Parti 10,2 9.613 5. SP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp