Recep Gürkan, “Makama Pazartesi oturmaya gideceğim”

admin

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçime günler kala Edirne Belediye’sini gezerek çalışanlarla sohbet etti. Belediye çalışanlarının desteğini arkasında gören Recep Gürkan, “Belediye’de bir tek Başkanlık makam odasına gitmedim. Pazartesi günü de oraya oturmaya gideceğim” dedi.

recep gürkan edirne belediyesi

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçim yarışında öne çıkan isim oldu. Her gittiği yerde vatandaşın desteğiyle karşılanan Recep Gürkan, önceki gün de Edirne Belediyesi’nin birimlerini gezerek çalışanlarla sohbet etti.

recep gürkan edirne belediyesi (1)

Yaptığı ziyarette, belediye çalışanlarının desteğini yanında hisseden CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, “30 Marttan sonra hep birlikte Edirne için, hep birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

recep gürkan edirne belediyesi (2)

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, ayrıca çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada: “Sizlerin dertlerini iyi biliyorum. Bunları hızlı bir şekilde çözeceğiz. Özellikle taşeron çalışanların maaşlarıyla ilgili sorunu kalmayacak. 30 Marttan sonra böyle sıkıntılar yaşamayacaksınız. Alın teriyle kazandığınız, hakkınız olan ücretlerinizi zamanında alacaksınız. Çocuklarınızın, evinizin rızkını kesmeye kimsenin hakkı yoktur. Edirne Belediyesinin adına leke getiren bu konuyu çözmek inşallah bizlere nasip olacak. Edirne için daha güzel, daha zengin günler çok yakında. Sizlerden 3 gün daha sabretmenizi istiyorum. Edirne halkına verdiğiniz hizmetleri aksatmayın. Bu şehrin insanlarının daha mutlu olmaları için hep birlikte daha çok çalışacağız.

recep gürkan edirne belediyesikpk

Her yerde söylediğimi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Belediyemizde çalışan işçilerimizin tamamı maaşlarını almadan Belediye Başkanı Recep GÜRKAN maaşını almayacak. Hep birlikte yaşanabilir bir Edirne’yi geleceğe taşıyacağız. Belediyemiizn değerli çalışanlarına gösterdiği samimiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Belediye’nin tüm birimlerini ziyaret ettim. Bir tek Belediye Başkanlık makamına gitmedim. Oraya da 31 Mart 2014 Pazartesi günü Edirne halkına hizmet etmek için gideceğim dedi.

recep gürkan edirne belediyesi (3)

 

 

 

 245 total views,  2 views today

Next Post

Metin Kıray "SEÇİMLER ARTIK YEREL SEÇİM DEĞİLDİR"

Av. Metin Kıray yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “30.mart Pazar günü yapılacak seçimler genel seçime dönüşmüştür. Bu seçimlerde, daha önceki seçimlerde olduğu gibi, sağ-sol-liberal,v.s. düşünceye sahip partiler ve düşünce akımları yarışmamaktadır. Bu seçimlerde, Mustafa Kemal Atatürk ve Laik Cumhuriyeti benimseyenler; Cumhuriyetin maddi ve manevi tüm kazanımlarını Türk halkının düşünce […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp