Recep Gürkan ve Başkanlar’dan Kılıçdaoğlu’na Ziyaret

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan  ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ankara dönüşünde Gazetemize açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret edip, Edirne’ye davet ettiklerini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;  “İlçe belediye Başkanlarımız ve il Başkanımızla beraber Ankara’da Genel Başkanımızı Edirne’ye davet etmek için ziyarette bulunduk. Biliyorsunuz Genel Başkanımız 03 Kasım’da Edirne’ye gelecek. İlk olarak Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile Keşan’da, Keşan Belediyesi çok amaçlı pazaryeri kompleksi ve Belediye Binasının açılışı gerçekleşecek. Ardından, Uzunköprü Kültür Merkezi’nin açılışı, sonrasında Havsa ve Süloğlu ilçelerinde yapılan hizmetlerin açılış törenleri gerçekleşecek.

 

Son olarak ta Edirne’de toplu açılış törenlerimizi yapacağız. Başta Parti Binamızın açılışı olmak üzere, yeni temelini atacağımız arıtma tesisimiz ve diğer yapılan hizmetlerin toplu açılış törenini gerçekleştireceğiz. Biliyorsunuz Genel Başkanımız sanatı da çok seven birisidir.  Hasan Rıza heykelinin yapımını da yakından takip etmişti. Onu yaptıktan sonra Genel Başkanımız Edirne’ye hiç gelememişti. 26 Mart’ta açılışını gerçekleştirdiğimiz Şehit Ressam Hasan Rıza Heykelini mutlaka ziyaret etmek istediğini dile getirerek tüm Edirnelilere selamlarını iletti. Yine Genel Başkanımıza, diğer çalışmalarımızı, yaptığımız projeleri, hizmete açtığımız ve devam eden yerler hakkında çeşitli bilgiler verdik. Şimdi 3 Kasım için hazırlıklarımızı yapıp Genel Başkanımızla Edirne’de buluşacağız” dedi.

 175 total views,  2 views today

Next Post

DSİ’den Bölgeye Yatırımlar Hızla devam ediyor

Edirne DSİ 11. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen basın toplantısında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. DSİ 11. Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim Murat DSİ Sosyal tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek, DSİ’nin çalışmalarının kamuoyuna aktarılmasında önemli görev üstlenen basın mensuplarına teşekkür etti. Murat, açıklamasında TRAGEP Kapsamında Trakya’da 10 milyar TL’lik Yatırım yapıldığını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp