Recep GÜRKAN “Yaşlılar başımızın tacıdır”

admin

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçim gezilerine aralıksız devam ediyor. Gürkan, gezilerinde yaşlıları unutmadı. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden Gürkan, “Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır. 30 Marttan sonra yaşlılarımıza, engellilerimize, şehit ve gazilerimize özel bir masa yapacağız. Belediyeye gelen yaşlılarımız oturarak çayını içerken, işlemleri yapılacak” diye konuştu.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (3)

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, Huzurevi sakinleriyle hoş bir gece geçirdi.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (1)

Huzurevini ziyaret eden CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, yaşlılarla özel bir gece geçirdi. Seçim çalışmaları nedeniyle yaşlıları ziyarette biraz geciktiğini dile getiren Gürkan, “Bizleri bugünlere getiren büyüklerimizi unutmamız mümkün değil” diye konuştu.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi

Kentte halkın refahını yükselterek, sosyal belediyeciliğin gerektirdiği hizmetleri yerine getirmek için göreve hazır olduğunu dile getiren Recep Gürkan, şunları söyledi:

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (2)

“30 Marttan sonra Edirne’de yeni bir döneme imza atılacak. Edirneliler sosyal belediyecilikle tanışacak. Yaşlısı, genci, kadını, çocuğuyla huzur içinde refah içinde yaşayacağız. Tüm çalışmalarımız halkın refahına yönelik olacak.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (8)

Hazırladığımız projelerimiz içinde yaşlılarımızın yeri ayrıdır. Bizleri bugünlere getiren büyüklerimiz, bizlerin baş tacıdır. Onlara gereken önemi ve hak ettikleri ilgiyi göstereceğiz. 30 Marttan sonra, engellilerimiz, şehit yakınları ve gazilerimizle birlikte yaşlılarımıza özel bir masa oluşturacağız. Bu masamıza gelen engellimiz, şehit yakınlarımız ve gazilerimiz çaylarını içerken, belediyeyle ilgili tüm işleri personelimiz tarafından tamamlanacak. İşlemleri kolaylaştıracağız. Sosyal belediyecilik anlayışı budur dedi.”

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (9)

SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZ BAŞARIYLA SÜRÜYOR..

Önceki gün esnaf ziyaretleri ve dernekleri gezen Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, akşam ETV de canlı yayın konuğu oldu ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Programın ardında EDSİAD’ın düzenlediği etkinliğe katıldı. Burada konuşma yapan, projelerini paylaşan Recep GÜRKAN, katılımcıların sorularına da cevap verdi.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (4)

Çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdüğünü ifade eden Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, bizim projelerimiz Edirne halkının talepleri, beklentileri ve Edirne’mizin gerçekleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Ve hayat bulacaktır. Edirne için çalışacağız. Daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz. Biliyoruz ki her zaman daha iyisi vardır.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (6)

Kentler canlı organizma gibidirler. Bir kentin 24 saat yaşadığını unutmayacağız. Hayata geçireceğimiz yönetim anlayışıyla, Edirne Belediyesi 24 saat çalışma esasına göre hizmet etmeye başlayacak.

RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (7)

27 yıl kamu hizmeti yaptım. Öğretmenlikle başladığım meslek hayatıma, Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, İl Planlama Müdürlüğü, Valilik özel kalem Müdürlüğü, Trakya Üniversitesi Genel Sekreterliği gibi bir dizi görevler yaparak devam ettim. Halen Edirne Milletvekiliyim. Bilgi birikimim, tecrübem ve ekibimle birlikte bu güzel çalışmaları, projeleri hayata geçireceğiz.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN çok önemli olduğunu söylediği bir konuyu şu sözlerle ifade etti.

“Demokratik, Katılımcı, Şeffaf, Hesap Verebilir yönetim anlayışını Belediyemizde hayata geçireceğiz dedik. Ama ilk önce kendi hayatımızda uygulamazsak yeterli olmayacağını da çok iyi biliyoruz. Mal varlığımı açıkladım. Hatta sadece kendimin değil tüm ailemin mal varlığını açıkladım. Ben 27 yıllık Kamu görevim sırasında düzenli olarak Mal Bildirimi vermiş bir yöneticiyim. Benim saklayacak bir şeyim yok. Hiçbir zamanda olmadı. Bu yüzden eşimin, oğlumun, annemin, evlenen kızımın ve damadımın da bütün mal varlığını açıklayacağım. Tüm adayları aynı hassasiyeti göstermeye davet ediyorum.”


RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (10)


RECEP GÜRKAN ZİYARET -huzurevi (5)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 245 total views,  2 views today

Next Post

Yıldırım ”Twitter Uygulaması Temel Hak Ve Özgürlüğe Aykırı”

Twitter’in yasaklanması hakkında açıklama yapan Edirne Barosu Başkanı Avukat Özgür Yıldırım bu kararın insanların haber alma ve temel hak özgürlüğüne aykırı olduğunu belirterek şunları söyledi; “Twitter yasağı bir sansürdür Bu anayasamızla güvence altına alınmış temel hak ve özgürlüklere aykırıdır. Bu karar insanların haberleşmesinin kısıtlanması anlamına gelir. Ayrıca haberlerin yayın özgürlüğünün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp