Recep Gürkan’dan Ağaoğulları’na ziyaret

admin

Göreve geldiği ilk günden bu yana “KOLTUKTAN GÜÇ ALAN DEĞİL, KOLTUĞA GÜÇ VEREN BAŞKAN” parolasıyla hareket eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, hemen hemen her gün, başta vatandaşlar olmak üzere, mahalle sakinleri, esnaf ve muhtarlarla bir araya gelip onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Başkan Gürkan, bugün Edirne’nin ekonomisine yön veren ve saygın kuruluşlarından biri olan Edirne Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Genel Müdürü Mehmet Edip Ağaoğulları’nı makamında ziyaret etti.  Ağaoğulları ile görüşüp çalışmalar hakkında bilgi alan Gürkan, facebook hesabından paylaştığı notta; “Edirne’mizin marka değerine değer katan, başarılı iş adamlarımızdan Mehmet Edip Ağaoğulları’nı ziyaret ettik. Misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.

Gürkan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Ağaoğulları, Gürkan’a EDİRNE Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Sektörde 1972 yılından beri faaliyet gösteren ve İlimizin gururu olan Edirne Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş bölge ekonomisine verdiği destek ile kamuoyunun takdirini toplamaya devam ediyor. Bünyesinde istihdam ettiği Yüzlerce çalışanı, Bölge Genelinde verdiği bayilikler ve yurt dışına gerçekleştirilen ihracatlar ile Edirne Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş. İlimizin ekonomisine yön veren ender kurumlardan biridir.

 

 172 total views,  2 views today

Next Post

Filenin sultanları sezonun ilk maçına çıkıyor.

Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Voleybol takımı sezonun ilk maçına çıkıyor. Temsilcimiz, 15 Ekim Pazar günü saat: 16.30’da Mimar Sinan Spor salonunda Balıkesir DSİ Spor ile karşılaşacak. Edirne Belediyesi Edirnespor Voleybol Şube Sorumlusu Nedim Mercan yaptığı açıklamada;   “Bu önemli maçta tüm şehrimizi sultanlarımızı desteğe bekliyoruz.” Dedi.  173 total views,  3 views today Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp