Recep Gürkan’dan büyük destek

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Havsa ilçesini ziyaret etti.

Havsa’da her hafta cumartesi günü kurulan bölgenin en büyük ve tek canlı hayvan pazarını gezerek üstünün kapatılması konusunda incelemelerde bulundu. Havsa Belediyesi’ne her konuda destek veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan bu kez de Havsa’ya Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelerek ticaret yapan vatandaşın alışverişini kolaylaştırmak için kollarını sıvadı. Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin’in hayvan pazarının üzerinin kapatılması konusunda attığı adıma büyük destek veren Recep Gürkan inceleme sonrası ilçeden ayrıldı.

Belediye Başkanı Tekin; “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın ilçemize verdiği desteklerden dolayı bir kez daha şahsım, Meclis Üyelerim ve Havsa Halkı adına teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

 174 total views,  2 views today

Next Post

Doç. Dr. TAŞÇI’dan gazete hazırlama atölyesi

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de, Edirne Akademi’nin kadrosunda yer alan İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı, Gazete Hazırlama Atölyesi gerçekleştirdi. Gruplara ayrılan, katılımcılar ilk olarak günlük yayınlanan ulusal gazeteleri inceledi daha sonra kendi gündemlerini belirleyerek, kendi gazetelerini hazırladı. Edirne’ye ve Edirnelilere yeni bir vizyon kazandırmayı hedefleyen Edirne Akademi, faaliyetlerine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp