Recep Gürkan’ın adını verdiler

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl etkinliklerine katıldı. Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Edirne Belediyesi tarafından yaptırılan Süloğlu Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Merkezi’ne Recep Gükan’ın ismini verdiklerini açıklayarak, meclis kararını Gürkan’a takdim etti.

Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yıl etkinlikleri bir süre önce Edirne Belediyesi tarafından yaptırılan Süloğlu Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı programda Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yılı coşkuyla kutlandı.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Süloğlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıllını kutlayarak, “Şuan içinde bulunduğumuz salon Edirne Belediyesi tarafından yaptırıldı. Süloğlu Halkı olarak Başkan Recep Gürkan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belediye Meclisi üyelerimiz ile birlikte buranın adının Süloğlu Belediyesi Recep Gürkan Çok Amaçlı Kültür Merkezi olması kararını aldık ” diyerek meclis kararını Gürkan’a takdim etti.

Başkan Gürkan, belediye meclis üyelerinin büyük bir teveccüh gösterdiklerini ifade ederek, “Elbette burası benim cebimden yapılan bir yer değil. Edirne Belediyesi’nin bütçesinden yapılan bir kültür merkezi. Az önce şunu gördüm çok yerinde çok doğru bir karar olmuş. Süloğluların Kurtuluşunu 96. Yılını kutluyorum, bu kültür merkezi de Süloğlu Halkı’na Edirne Halkı’nın bir armağanı olsun” dedi

 

 107 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi Ekrem Canalp’ın Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul etmesinin 90.ncı, bu anlamlı günün öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlanmasının ise 38. yılına ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın yetişmesinde önemli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp