Rekabet Vatandaşa Yaradı

admin

Edirne Uzunköprü ilçesi Gazi Caddesi üzerinde yeni iş yeri açılışı nedeniyle kampanya yapan bir tavuk döner satıcısının tavuk döneri 75 kuruştan satmasıyla cadde üzerinden uzun kuyruklar oluştu.
Gazi Caddesi üzerinde bulunan tavuk döner satan üç dükkan sahibinin başlattığı rekabet kızışınca tavuk dönerin fiyatı 2 TL’den 75 kuruşa düştü. Sabah saatlerinde yeni iş yeri açılışı nedeniyle bir kampanya başlatan Edirne Durak Büfe firması tavuk döneri ayran dahil 2.00 TL’ye satmaya başlayınca cadde üzerinde bulunan diğer dükkanlar da tavuk döneri 1,50 TL7den satmaya başladı. Rekabetin gün içerisinde kızışması ile tavuk dönerin fiyatı 75 kuruşa kadar düştü.
Rekabetin kendilerine yaradığını belirten vatandaşlar ise, “Daha önceden 2,00 karşılığında aldığımız tavuk döneri bu gün 75 kuruştan satın alabiliyoruz. Bu rekabetin daha ne kadar süreceğini merak ediyoruz. yeni bir iş yeri açılmasıyla başlayan kampanya rekabetin kızışmasıyla inada bindi. ‘ şeklinde konuştular.
Edirne Durak Büfe firmasının yetkilileri ise fiyatların rekabetten değil tamamen tanıtım amaçlı olduğunu belirttiler.

 2,917 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Valisi Duruer, Tarihi Yapıları Gezdi

Edirne Valisi Hasan Duruer, kentteki tarihi yapıları ve camileri gezdi. Vali Duruer, Edirne Vakıflar Bölge Müdürü Hayati Binler ve Edirne Müftüsü Ömer Taşçıoğlu ile kentte bulunan camileri dolaşarak bilgi aldı. Vali Duruer, gördüğü eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi.    2,918 total views,  6 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp