Rektör Prof. Dr. Yörük, 2013-Yılın Empati Ödülü’nü Aldı

admin

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, Edirne Valiliği ve Edirne Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen “Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları Projesi”ne, “2013-Yılın Empati Ödülü”nü verdi. Bu Empati Ödülü, “Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları” projesinin paydaşları olan kurumlara, 9 Eylül 2013 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 2013 Dünya Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi ile XII. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi’nin açılış töreninde takdim edildi.

yener yörük

 

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener YÖRÜK’e Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay BARBAROSOĞLU ödülünü takdim etti. Ayrıca Edirne Valiliği adına İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN ve Edirne Belediyesi adına Doç. Dr. Yeşim FAZLIOĞLU, “2013-Yılın Empati Ödülü”nü aldılar.

yener yörük 1

 

Rektör Prof. Dr. Yener YÖRÜK, törende “Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları” hakkında sunum yaptı.

 93 total views,  2 views today

Next Post

İNAĞ; “İçki Yasaklanacaksa Neden Üretiliyor?”

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Emin İnağ, esnaflarla ilgili sorunları değerlendirerek, İçki yasağı ve Ülke çevresindeki savaş tehlikesinin turizme olumsuz etkileri konusunda açıklamalarda bulundu.  Bugünkü bunalımdan önce körfez krizinde Edirne’ye üç yıl turist girmediğini kaydeden İnağ; “ Körfez savaşının olduğu yer neresi Edirne neresi? Bölgemizdeki savaş olayları ve bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp