Rektör TABAKOĞLU’ndan Rafet SEZEN’e iade-i ziyaret

admin

tabakoglundan-sezene-ziyaret            Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen’e Trakya Birlik’te bulunan Genel Müdürlüük makamına giderek  iadeyi ziyarette bulundu.

Tabakoğlu’nun bu ziyaretine  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mümin Şahin, Prof. Dr. Cem Uzun, Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu da katıldı.

Ziyaret sırasında konuşan  Tabakoğlu, AK parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen’in daha önce kendisini ziyaret ettiğini  bu kez kendisinin iade-i ziyarette bulunduğunu   belirterek çalışmalarında başarı dileklerini sundu.

Rafet Sezen  yaptığı konuşmada Trakya  üniversitesi Rektörünün kendisini ziyaretten mutluluk duyduğunu bu ziyaret sırasında  rektör Tabakoğlu’na  tekrar başırı dileklerini sunduğunu ifade etti

 

 102 total views,  2 views today

Next Post

Halk Arenası Edirne’de

            Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Edirne Kitap Fuarı’nın onur konuğu olarak Edirne’ye gelecek olan Televizyon Habercisi Gazeteci- Yazar Uğur Dündar, Halk Arenası programını Edirne’de gerçekleştirecek. 07 Ekim Cuma Günü saat 17.00’de Ekmekçizade Ahmet Paşa Kevransarayı’nda açılışı gerçekleşecek 4.Edirne Kitap Fuarı’nın onur konuğu olan Uğur Dündar, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp