Reyhanlı’daki Olayları Protesto Ettiler

admin

Edirne’de bir grup eylemci, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde yaşanan olayları protesto etti. Olaylardan hükümeti sorumlu tutan eylemci grup, AK Parti İl Başkanlığı binası önünde basın açıklaması yaptıktan sonra olaysız bir şekilde dağıldı.
Saraçlar Caddesi’nde toplanan eylemciler, hükümet aleyhine sloganlar atarak AK Parti İl Başkanlığı binası önüne kadar yürüdü. Londra asfaltını kısa bir süreliğine trafiğe kapatan grup, parti binası önünde slogan attı.
Eylemci grup adına basın açıklamasını okuyan Serkan Fikir, Reyhanlı’da meydana gelen patlamalar sonucu 170’in üzerinde vatandaşın hayatını kaybettiğini belirtti.
Grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.
Bu arada Edirne Emniyeti de AK Parti il binası önünde geniş güvenlik önlemleri aldı. Çevik kuvvet ekipleri, olay çıkma ihtimaline karşı hazır bulundu.20130516AW001174_03

 207 total views,  2 views today

Next Post

Selimiye Cami Cuma Namazı Saatinde Doldu Taştı

Mimar Sinan’ın ‘Ustalık eserim’ dediği Selimiye Cami, dün geceki Regaip Kandili’nin ardından bugün de Cuma namazı saatinde doldu taştı. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Selimiye Cami, üç ayları müjdeleyen ve dün gece kutlanan Regaip Kandili’nin ardından bugün de İslam âleminin mübarek günü olan Cuma gününde yüzlerce kişiyi ağırladı. Edirne’nin yanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp