Roman Dernekleri’nden Şemsettin Emir’e destek

admin

Edirne Roman Dernekleri yayınladıkları imzasız ortak açıklama ile 7 Haziran’da yapılan seçimde AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir’i destekleme kararı aldıklarını ifade ettiler.

ŞEMSETTİN EMİR  (1)

 

 

 

 

 

 

 

Ağaç Pazarında Şemsettin Emir’in işyeri önünde bir araya gelen bazı dernek üyeleri davul zurna eşliğinde Ağaçpazarı caddesinde yürüyen Roman dernek yetkilileri, Edirne ve ilçelerinde faaliyet gösteren roman sevil toplum örgütleri olarak Şemsettin Emir’in yanında olduklarını ifade ettiler. 16 kültür derneği adına açıklama yapan EDROM Edirne Roman Kültürünü Araştırma Geliştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erdinç Çekiç neden böyle bir açıklama gereğini duyduklarını belirterek şunları söyledi;  “  Edirne’nin bütün siyasi parti temsilcileri önemlidir.

ŞEMSETTİN EMİR  (3)

 

 

 

 

 

 

 

ŞEMSETTİN EMİR BİZİM KOMUTANIMIZDIR

Bugün AK Parti’nin birinci sırasında yer alan Şemsettin Emir bizim mahalle çocuğumuzdur. Bizimle birlikte ağlamış, bizimle birlikte gülmüştür. Cenazemizde ve düğünümüzde bizimle olmuştur. Sözde değil, özde içimizden biridir. O nedenle Şemsettin Emir’e bu destek öngörülmüş ortak imza altına alınmıştır. Bununla beraber biz Edirne’de AK Parti 1. Sıra milletvekili adayımız Şemsettin Emir ‘le birlikte iki vekille Edirne’yi temsil edeceğine inanıyoruz. Hatta Ankara’dan Edirne’nin tekrar bir bakanı olacağına inanıyoruz. 13 yıldan bu yana AK Partide rehberlik yapan Şemsettin Emir bugün bizlerin komutanlığımızı yapacak” dedi.

ŞEMSETTİN EMİR  (2)

 142 total views,  2 views today

Next Post

Terim: "Türk futbolunun rotasını çiziyoruz”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, futbol buluşmaları toplantılarından belirlenecek ortak aklın  Türk Futbolu için  bir yol haritası olacağını  söyledi. Adana ile İzmir’de yaptığı toplantıların ardından Edirne’de RYS Oteli’nin toplantı salonunda düzenlenen etkinliğe  Babaeskispor, Çorluspor 1947, Edirnespor, Edirne Spor Gençlik Kulübü, Ergene Velimeşespor, Kırklarelispor, Lüleburgazspor ve Tekirdağspor kulüplerinin başkanları, yöneticiler, teknik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp