ROMANLARIN RENKLİ SİMASI KÖRÜKLÜ HAYATA VEDA ETTİ

admin

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde işçi statüsünde çalışarak sanat icra eden eski Çeribaşı Mehmet Ali Körüklü, geçirdiği rahatsızlık sonucu 61 yaşında hayata veda etti.
Edirne’nin renkli simalarından olan Mehmet Ali Körüklü, tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde önceki gün sabaha karşı yaşamını yitirdi. Körüklü için İkindi Namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Törene; Belediye eski başkanlarından Eczacı İbrahim Ay, AKP İl Başkanı Avukat Müjdat Kahve, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü, İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan ile sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Evli ve 3 çocuk babası olan Körüklü, Acıceçme Mezarlığı’na defnedildi.AW000898

 237 total views,  2 views today

Next Post

İlin Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi

Edirne’nin Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi rekortmenleri, Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle ödüllendirildi. Uzunköprülü İşadamı Ahmet Süha Şenbaş, bu yıl da Gelir Vergisi’nde birinciliği kimseye kaptırmazken Trakya Birlik Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Birliği ise Kurumlar Vergisi’nde birinci oldu.  Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi kategorilerinde ilk 5’e giren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp