Rumeli camiasının önde gelen isimleri Edirne’deydi

admin

Rumeli ve Balkan Camiasının önde gelen isimlerinden Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Yalçın Bayer, Rumeli Federasyonu Genel 2. Başkanı Süheyl Çobanoğlu, Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yılmaz, Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM)’nin kurucusu Özcan Pehlivanoğlu, Gazeteci Yazar İsmail Kaşdemir ve Radyo programcısı Kanki Canbaz Edirne’yi ziyaret ettiler.

Rumeli camiasının önde gelen isimleri Edirne'deydi (2)

 

 

 

 

 

 

Bulgaristan ve Edirne de ziyaret gerçekleştiren heyet Edirne Tava Ciğerini Tarihi Ciğerci Bahri Bey de yerken, Tarihi tatlıları tatmak üzere Arslanzade firmasını da ziyaret ettiler. Arslanzade Genel Müdürü Recep Dural yapığı açıklamada;’’ biz de bir Trakyalı ve Rumelili olarak bugün bu güzel hemşerilerimizi Edirne’mizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Tabi Edirne’mize böyle önemli kişilerin gelerek Edirne’mizi tanıtması bizler için önemlidir. Gazeteciler, Kanal Sahipleri, Radyo ve TV Program yapımcıları ve Federasyon Başkanlarına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bu Edirne’yi ziyaret eden heyet daha sonrasında Bulgaristan’a hareket etti.

Rumeli camiasının önde gelen isimleri Edirne'deydi (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Rumeli camiasının önde gelen isimleri Edirne'deydi (1)

 242 total views,  5 views today

Next Post

Şirin Çocuk Evi'nde yerli malı haftası etkinliği

Yerli Malı, Yurdun Malı, Herkes Onu Kullanmalı. Bu cümlenin geçerliliği günümüzde ne derece uygulanıyor. Bu tartışılabilir. Hedef mümkün olduğunca yerli malı kullanmaya özen göstermek. Çevremize baktığımızda her yanımızın ithal mallarla dolu olduğunu görürüz. Şu an Dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin aynı durum ile karşılaşırsınız. Bu  hafta ile ilgili Şirin Çocukevi’ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp