Rumeli TV’de program yapan” Abbas Trakya’da” Ekibi Edirne’deydi

admin

Rumeli TV’de  her hafta Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri  yayınlanan Yunus Bülbül’ün düzenlediği Abbas Trakya’da programının bu haftaki bölümü Edirne’de gerçekleştirildi.

Programı düzenleyen Yunus Bülbül Edirne’de çarşıları  dolaşarak esnaflarla  halk röportajları yaptı. Bu arada nükteli konuşmaları ile halkın ilgisini çeken Bülbül, Sini  Kebap  salonunu ziyaret etti ve kebap yedi. Edirne’nin cana yakın insanları ile birlikte olmaktan  mutlu olduğunu belirten  Bülbül Bundan sonra Edirne’ye daha sık geleceğini söyledi. Sini Kebap Salonu  Sahibi Halil Işık böyle program yapan  sanatçıların işyerlerini  ve Edirne’yi ziyaret etmesinden mutlu olduklarını ,Bu tür programlarla  Edirne ürünlerinin ülkenin en  her yanında  tanıtımının sağlanacağını turizmin gelişeceğini  kaydetti.  Yunus Bülbül  programı sırasında meşhur Edirne ciğerini yedi. Kentin ismiyle anılan ürünlerinin satış yerlerinde yetkililerle görüştü.

 355 total views,  2 views today

Next Post

Avrupa Kıyı Bölgesi Konferansı

Edirne Valisi ve Avrupa Kıyı Bölgesi Konferansı,Edirne Ulusal  (CPMR) Bilgilendirme Konferansısında  konuşan(CPMR)  Polit Büro Üyesi Hasan Duruer, “Avrupa Birliği (AB) bir aile ve Türkiye’nin bu aileye girme konusundaki kararlılığı  kesindir” dedi. Edirne Valisi ve Avrupa Kıyı Bölgesi Konferansı (CPMR) Polit Büro Üyesi Hasan Duruer, “Avrupa Birliği(AB) bir aile ve Türkiye’nin bu aileye girme konusundaki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp