RYS Hotel Açıldı

admin

MURAT TUZCU “ İLKEMİZ ÖNCE EDİRNE SONRA  RYE”

 

Tuzcular Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tuzcu, RYS tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada amaçlarının Edirne’ye  en iyi hizmeti sunmak olduğunu belirterek “ Biz  halkın RYS için gelmesini istemiyoruz.Edirne’ye gelenler  RYS konukları olsun.  Bizim ilkemiz önce Edirne sonra RYS” dedi

1968 yıllarında ilk ticari serüvenine başlayan ve 2007 yılında kurumsallaşma sürecinin ilk adımını atan Tuzcular Şirketler Grubu; İnşaat, Otomotiv, Sigortacılık ve Akaryakıt sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bugün Edirne’de işletmeye açılan ve misafir kabul etmeye başlayan Rys Hotel ve Restaurant ile Turizm sektöründe de yerini alarak büyüyen Tuzcular Şirketler Grubu, bölgesine ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

 

Tuzcular Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tuzcu, yaptığı açıklamada ” Rys Hotel olarak işletmeye açtığımız bu büyük yatırımı şahsi bir nimet olarak algılamıyoruz. Rys Hotel Edirne’nin ilk kapsamlı turistik tesis unvanına sahip bir işletme olarak bugün hizmete açıldı. Amacımız Edirne’de başlattığımız bu doğuşun, öncesinde ulusal, ardından da uluslar arası bilinirliği olan bir işletme haline bürünmesi ve şubeleşerek tüm ülke geneline yaygınlaşmasıdır.” dedi.

 

Sözlerine “Edirne’ye ziyarete gelen tüm turistlerin rahatlıkla konaklayabileceği, yemek yiyebileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir tesisi Edirne’ye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. İki yılda tamamlanan tesisimizin bugün hizmete girmesi için çok mücadeleler verdik. Tüm enerjimizle Edirne’nin turizmine katkı sağlayacak çeşitli programlar, tanıtımlar yaparak bu işletmeyi destekleyecek projeler üreteceğiz. Ülkemize, bölgemize, halkımıza, grubumuza ve tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

 

Geniş ve Konforlu Odalar

RYS Hotel her biri 28 ve 30 m2 arasında değişen toplam 66 adet standart delüks odası ve köprü şeklinde dizayn edilmiş özel 60m2 süite odaları ile toplam 140 yatak kapasiteye sahip. Odalarında her türlü mekanik ve teknolojik ekipman bulunan Rys’de konaklayanlar için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Tüm odalarda özel dekorasyonu ve manzarası ile standart olarak; minibar, 32″ Led Tv, Merkezi Klima, Çelik Eşya Kasası, Saç Kurutma Makinesi, Kahve İstasyonu özellikleri sunuluyor.

 

Yeme-İçme Sanatı

Geleneksel Türk ve Dünya mutfağı ile Rys tüm damak tatlarına hitap edecek ekipmanlarla donatıldı. Gerek malzeme, gerek kullanılan ekipmanlar da kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmeden her türlü yiyecek ve içecek hizmeti veren üç ayrı mutfağı ile benzersiz bir ziyafet sunuyor.

 

Otelin en üst katında yer alan ve eşsiz şehir manzaraya sahip Vargo Roof A’le Carte Restoran’da otel misafirlerinin yanı sıra tüm Edirne halkına yönelik üstün ve benzersiz bir hizmet sunuyor.

 

Ayrıcalıklı Toplantıların Adresi

Donanım ve estetik tasarımı ile RYS’nin toplantı salonları ihtiyacınız olan tüm hizmetleri karşılamada tek adres. İş toplantıları, konferans, kurumsal etkinlik, ürün lansmanları, takım çalışmaları, düğün/nişan resepsiyonları, sergi ve gala yemekleri ve daha birçok etkinlik için RYS en iyi hizmeti son teknolojik ekipmanlarla sunuyor.

 

RYS Hotel & Restaurant

1.Murat Mah. Talatpaşa Cad. No:82

Merkez / Edirne

Tel.      0090 284 2130 797

Mobile.            0090 532 1111 797

Faks.   0090 284 2255 800

 447 total views,  2 views today

Next Post

Bbg Ali Ve Var Mısın Arif’in Edirne Turu

Yeni çıkardığı aracın tanıtımını yapmak için Türkiye’yi karış karış gezen özel bir otomobil firması, Edirne’de de tanıtımlarda bulundu. Sunuculuğunu, Biri Bizi Gözetliyor isimli yarışma programıyla tanınan Ali Tınaz’ın yaptığı özel tanıtım kampanyasına konuk olarak da oyuncu Ümit Erdim katıldı. Tanıtım turu kapsamında bugün Edirne’ye gelen ekip, kentin tarihi ve turistik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp