RYS HOTEL,e 2014 Tripadvisor Mükemmellik sertifikası.

admin

Dünyanın En Büyük Seyahat Sitesindeki Gezgin Değerlendirmeleri Sonucunda En İyi Performanslı Otel seçildi

 

            Konuk ağırlamada mükemmel hizmeti onurlandıran bu ödül yalnızca, TripAdvisor’da her zaman ayırt edici gezgin yorumları alan kuruluşlara verilmekte ve küresel ölçekte bunu başaran işletmeleri kapsamaktadır. Mükemmellik Sertifikası alan kuruluşlar, tüm dünyadan seçilmekte olup web sitesinde listelenen işletmeler arasında üst seviyede yer almaktadır.

Print_Logo_COE2014_tr_TR

Mükemmellik Sertifikası’nı kazananlar seçilirken, TripAdvisor ödül alacakları belirlemek için yorumlardaki puanları dikkate alan özel bir algoritma kullanmaktadır. İşletmeler, TripAdvisor yıldız derecelendirmesinde beş üstünden en az dört yıldız almalı, hacimleri düşmemeli, yorumlar yeni olmalı ve işletmenin sitedeki yetkinlik ve popülerlik sıralaması düşmemelidir.

 

“TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası’nı kazanmak tüm RYS Hotel ekibi için gerçek bir övünç kaynağıdır ve biz de vakit ayırarak TripAdvisor’da yorum yazan geçmiş konuklarımıza teşekkür etmek istiyoruz” diyen İşletme Hahibi Murat Tuzcu  sözlerini şöyle sürdürdü“İtibar konusunda, müşteriler tarafından kabul görmekten daha büyük bir kanıt olamaz. Müşteri yorumlarına dayalı TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası ödülü, işletmemize ve sürekli mükemmellik hedefimize yönelik önemli bir güven oyudur.” dedi.

 

TripAdvisor for Business Başkanı Marc Charron yaptığı konuşmada: “TripAdvisor, sürekli olarak mükemmel düzeyde hizmet sunan olağanüstü konuk ağırlama işletmelerini onurlandırmaktan memnuniyet duymaktadır. Mükemmellik Sertifikası ödülü, en önemli kişilerin, yani müşterilerin geri bildirimlerini temel alarak tüm dünyadan en iyi performans gösteren kuruluşlara hak ettikleri itibarı sağlamaktadır. Avustralya’dan Zimbabwe’ye, olağanüstü bir hizmet sunan konaklama işletmelerini TripAdvisor gezginlerine muhteşem bir müşteri deneyimi sağladıklarından dolayı tebrik ediyoruz.”dedi

 

 

 

 122 total views,  2 views today

Next Post

Öğrenciler ve Veliler “Babamla Zem Zamanı” programında buluştu

Edirne Fatih Koleji’nde bu yıldan itibaren uygulanmaya başlanmış olan Zenginleştirilmiş Eğitim Modelinin (ZEM) fark dersleri çerçevesinde; Akıl Oyunları, Görsel Algı, Düşünme Becerileri ve Üretkenlik derslerini öğrencileriyle işliyorlar. Kullanılan materyalleri, oyunları ve orijinal çalışmaları, öğrenciler babalarıyla oynamaları ve uygulamalarını hedefleyen Edirne Fatih Koleji, Öğrencilerini ve velilerini, BABAMLA ZEM ZAMANI programında buluşturdu. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp