RYS Otel’den mültecilere yardım

admin

 

RYS Otel'den mültecilere yardım (1)

 

 

 

 

 

 

 

RYS otel işletmecileri Edirne’ye gelen mültecilere yardımda bulundu. Otelde hazırlanan poşetler halinde 700 koli yiyecek, çocuklara çikolata ile çocuk bezi dağıtıldı. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan RYS Otel İnsan Kaynakları Müdürü, Çiler Gökalp insan olarak mültecilerin bu çileli yaşamını gördükten sonra onlara yardıma koşmamak mümkün değil.

RYS Otel'den mültecilere yardım (3)

 

 

 

 

 

 

 

Türk insanımızın özünde böyle hallerde yardım duygusu her zaman vardır. Biz de RYS olarak Edirne’ye gelen mültecilere sayıları oranında yiyecek paketi, çocuklar için çikolata ile çocuk bezinden oluşan yardımlarımızı otel personeli emniyet güçlerinin yardımı ile mültecilere dağıtımını gerçekleştirdik. Temennimiz bu insanların bir an önce ülkelerine geri dönmeleridir” dedi.

RYS Otel'den mültecilere yardım (2)

 138 total views,  2 views today

Next Post

Balkanların hastanesi tanıtıldı

Bilimle Teknolojiyi Birleştiren Balkanların Hastanesi EDİRNE SULTAN 1.MURAT DEVLET HASTANESİ BAYRAMDAN SONRA AÇILIYOR Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi basın mensuplarına tanıtıldı.Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın İletişim Birimince yapılan açıklamada, 63 bin metrekarelik arsanın içinde yer alan 73 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek olan 400 yatak kapasiteli Sultan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp