S.S. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyhan Çevik’in bürosu törenle hizmete girdi.

admin

S.S. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyhan Çevik’in bürosu törenle hizmete girdi. Açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne SMMM Odası Başkanı Kenan karakuş, CHP Edirne Milletvekili Adayı Suat Polat, CHP Edirne Eski Belediye Meclis Üyesi İsmail Çevik, AK Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Melek Uzgör, SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Keskin, Hasan çevik, Başpehlivan Ahmet Yavuz, meslektaşları, eş dost ve yakınları katıldı.

İşyerinin açılışını Belediye Başkanı Recep Gürkan Yaptı. Edirne Ajans ailesi olarak   S.S. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyhan Çevik’i tebrik eder, meslek hayatında başarılar dileriz.

 313 total views,  2 views today

Next Post

Tüketiciler için önemli bir program Radyo Su’da

Bölgenin en çok dinlenen Radyo istasyonu 92,2 Radyo Su’da Sosyal, Kültürel ve eğitici program yayınları aralıksız devam ediyor.  Tüketicileri ve Radyo Su dinleyicilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanan “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programı 28 Aralık 2017 Perşembe günü Saat: 17.30’da  Radyo Su’da CANLI olarak yayınlanacak. Edirne İl Ticaret Müdürü ve aynı zamanda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp