Saadet Adayı Ev Ziyaretlerinde

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, seçim çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam ediyor.

Seçime gün saymaya başladığımız şu günlerde adayların çalışma tempoları da artarak devam ediyor. Toplumun her kesimine ulaşarak Milli Görüş Belediyeciliğinin farkını anlatma gayreti içinde olan Saadet Partisi adayı Av. Sinan Tekin, “her eve, herkese ulaşma gayreti içerisindeyiz” dedi.

S. Tekin Hanımlarla ev sohbeti

Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip hazırladıkları projelerini anlatan Tekin’e Bayanlar ve Gençlerden büyük destek olduğu görülüyor.

Göreve geldiklerinde ‘Kadın Girişimciler’ için ‘İş Geliştirme Merkezi’ kuracaklarını, burada eğitim, kültür ve kurs faaliyetlerinin olacağını anlatan Saadet Adayı Sinan Tekin, “Hanımlar kendi emekleri ile ürettikleri ürünleri pazarlayıp satarak hane bütçelerine katkı sağlayacaklar” açıklamasını yaptı.

S. Tekin Hanımlarla ev sohbeti - 2

Diğer taraftan ekonomik nedenlerle evlenmekte güçlük çeken yardıma muhtaç gençlere çeyiz yardımı yapılacağını açıklayan Tekin, “Çocuklarımız için de ‘Çocuk Sanat Merkezi’ kuracağız. Buralarda yetenekli çocuklarımızı sanatla buluşturacağız. Çocuklarımızın var olan yeteneklerini ortaya çıkararak sanata ve sanatçıya duyarlı kültürlü bir neslin yetiştirilmesi için çalışacağız” müjdesini verdi.

Diğer bir projelerinin ise ‘Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ kurmak olduğuna dikkat çeken Av. Sinan Tekin, “bu merkezde özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin, toplum içinde başkaları ile iletişim kurmalarını, çevrelerine uyum sağlayabilen üretici birer vatandaş olarak yetişmelerini sağlayacağız” dedi.

Tekin ayrıca, Açık hapishane haline getirilen mahallelerimizde ‘yeşil alanlar’ oluşturularak buralarda çocuk oyun parkları, mahalle sakinlerinin rahat nefes alacakları, hoşça vakit geçirecekleri mekanlar oluşturulacağının sözünü verdi.

 

 214 total views,  2 views today

Next Post

Beykentli Miniklerin Okuma Bayramı Sevinci

Dört ay önce harfleri tanımıyordum henüz Bugün rahat ve çabuk gerçeği okuyoruz. Bilginin ışığında yok oluyor karanlık Atatürk’ün adını yazıyorum ben artık Özel Edirne Beykent İlkokulu 1. sınıf öğrencileri ilk dönemin sonunda geçtikleri okuryazarlığın sembolü olan “Okuma Bayramı”nı bugün ailelerinin de katıldığı muhteşem bir törenle gerçekleştirdiler. Öğretmenleri Gülay Şenveli ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp