SAADET ADAYI TEKİN, 30 Mart’ta Edirne Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışacak

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin ve beraberindeki Belediye Meclis üyeleri Tokat ve Batmanlı vatandaşlarımızı derneklerinde ziyaret ederek sohbet etti.

batmanlılar ziyareti1

Tekin sohbetlerinde, Edirne’mizin tarihi ve kültürel mirası ile Dünya şehirleri arasında önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, “Atalarımızın bize bıraktığı tarihi miras adeta açık hava müzesi görünümündedir. Bu zengin mirası korumak ve ona uygun şehircilik anlayışını devam ettirip gelecek nesillere aktarmak bizim sunumluluğumuzdadır. Biz Saadet Partisi olarak bu bilinci taşıyoruz. Edirne’miz için hazırladığımız projelerimizle bunu sağlamayı amaçlıyoruz” açıklamasını yaptı.

servisçiler seçimi2

Tekin, devamla, “1990’lı yıllarda Anadolu’muzun pek çok ili Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştığı gibi Tokat ve Batman illerimizde de iki dönem Milli Görüş Belediyeciliği yaşandı ve destansı hizmetlere imza atıldı. 30 Mart seçimlerinde yine Anadolu’muzun pek çok yerinde Belediyeleri kazanacağımız gibi inşallah Edirne’mize de Milli Görüş belediyeciliğini getireceğiz” dedi.

batmanlılar ziyaretikpk

Saadet adayı Av. Sinan Tekin, aynı gün beraberindeki ekiple birlikte Minibüs servisçilerininin oda seçimlerine katılarak ‘hayırlı olması’ dileklerini bildirdiler.
tokatlılar derneği ziyareti2

 

 

 

 231 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Yabancı Basının İlgi Odağı Oldu

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce, Edirne’ye davet edilen toplam sekiz ülkeden 16 yabancı basın mensubu, “Yasa Dışı Göçle Mücadele” konusunda bilgilendirildi. Kapıkule VIP salonunda bugün yapılan bilgilendirme toplantısına, Sayın Vali Yardımcısı Nedim Özırmak, Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Emniyet Yabancılar Şube Müdürü Selçuk Öztürk, Basın-Yayın Enformasyon Şube […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp