SAADET ADAYI TEKİN, 30 Mart’ta Edirne Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışacak

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin ve beraberindeki Belediye Meclis üyeleri Tokat ve Batmanlı vatandaşlarımızı derneklerinde ziyaret ederek sohbet etti.

saadet-sinan-tekin6

Tekin sohbetlerinde, Edirne’mizin tarihi ve kültürel mirası ile Dünya şehirleri arasında önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, “Atalarımızın bize bıraktığı tarihi miras adeta açık hava müzesi görünümündedir. Bu zengin mirası korumak ve ona uygun şehircilik anlayışını devam ettirip gelecek nesillere aktarmak bizim sunumluluğumuzdadır. Biz Saadet Partisi olarak bu bilinci taşıyoruz. Edirne’miz için hazırladığımız projelerimizle bunu sağlamayı amaçlıyoruz” açıklamasını yaptı.

saadet-sinan-tekin6 (2)

Tekin, devamla, “1990’lı yıllarda Anadolu’muzun pek çok ili Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştığı gibi Tokat ve Batman illerimizde de iki dönem Milli Görüş Belediyeciliği yaşandı ve destansı hizmetlere imza atıldı. 30 Mart seçimlerinde yine Anadolu’muzun pek çok yerinde Belediyeleri kazanacağımız gibi inşallah Edirne’mize de Milli Görüş belediyeciliğini getireceğiz” dedi.

saadet-sinan-tekin6 (3)

Saadet adayı Av. Sinan Tekin, aynı gün beraberindeki ekiple birlikte Minibüs servisçilerininin oda seçimlerine katılarak ‘hayırlı olması’ dileklerini bildirdiler.

saadet-sinan-tekin-kpk

 

 

 

 230 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet günşen ; “Edirne’nin Kararları Edirnelilerle Birlikte Alınacak”

Halkla iç içe olmayı sevdiğini tüm çalışmalarında dile getiren AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne ile ilgili kararların Edirnelilerle birlikte alınması gerektiğini söyledi. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere günler kala Prof. Dr. Ahmet Günşen, 4 Mart 2014 Salı günü tanıtım çalışmaları kapsamında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp