Saadet Adayları Yemekte Buluştu

admin

Mahalli seçimlere hazırlanan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, Belediye Başkan adayı, İl Genel Meclisi Üyesi adayları ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile yemekte buluştu.

30 Mart seçimlerine oldukça iddialı hazırlanan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, Edirne’yi Milli Görüş/Saadet Partili Belediye ile tanıştırma konusunda hep beraber bütün güçleri ile çalışacaklarına söz verdiler.

saadet partisi adaylar yemek - edirne - tanıtım (3)

İl Başkanı Ali Demirkıran’ın yaptığı açış konuşmasında, “Edirne Merkez’de 500 kişilik ekiple çalışacağız, seçimlere hazırız. Biz insanımız daha iyiye, daha güzele layık.” dedi.

Açış konuşmasından sonra tanışma yapıldı. İlk olarak Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin kendisini tanıttı. 3 yıldan beri Mahalli İdareler konusunda yaptığı çalışmaların bir özetini sunan Tekin güzel bir kadro oluşturduklarını ve takım ruhuyla çalışacaklarını söyledi.  Seçime kadar yapılacak çalışmalar ve planları hakkında kısa bilgiler veren Sinan Tekin Milli Görüşçü kadroların tüm türkiye de seçimlere çok iddialı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi. Tekin konuşmasında   “Biz, seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz. Edirne müstesna bir şehir ve bize ecdadın bir emaneti. Gayemiz şehrimizi  tarihi yapısına uygun korumak, imar etmek ve gelecek nesillere en güzel bir şekilde devretmektir. Bu seçimlerde inşallah Saadet Partisi kazanacak, Edirne kazanacak” şeklinde konuştu.

saadet partisi adaylar yemek - edirne - tanıtım (2)

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, İl Başkanı Ali Demirkıran ve Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya’nın da katıldığı buluşmada adaylar kısaca  kendilerini tanıttılar. Adayların oldukça dinamik ve heyecanlı görüldüğü buluşmada zaman zaman yapılan tezahüratlar Saadet ekibinin azim ve iddiasını gösteriyordu.

Gecenin son konuşmasını ise Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş yaptı. İriş konuşmasında, toplantının ve çalışmaların hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Saadet Partililer yüce milletimizin ruh kökünü teşkil ediyor. Yüz yılı aşkın bir zamandır milletimiz büyük tahribatlara maruz kaldı. Her şeye rağmen milletimiz direniyor, inşallah zincirler yakında kırılacak” dedi.

Milli Görüş’ün Kırk  yıllık mücadelesinin bir özetini yapan Mustafa İriş, 1994 yılında Türkiye nüfusunun üçte ikisinin yaşadığı bölgelerde insanlarımızın Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştığını ve Milli Görüş Belediyelerinin o dönemde verdikleri hizmetlerle destan yazdıklarını söyledi.

saadet partisi adaylar yemek - edirne - tanıtım (1)

Belediyelerde verdikleri bu hizmet, o zaman Milli Görüş’ün temsilcisi Saadet Partisini iktidara taşıdığına da dikkat çeken İriş, iktidarlarında borçlanmadan, zam yapmadan ve yeni vergiler koymadan toplumumuzun her kesimini refah ve mutluluğa kavuşturduklarına vurgu yaptı.

Mustafa İriş devamla, “Türkiye önemli bir süreçten geçiyor, vahşi kapitalizm çöküyor. Türkiye’nin beraber çökmemesi, ayakta kalması ancak ve ancak Milli Görüş iktidarı ile mümkün. Çünkü Milli Görüş, milletimizin bin yıllık görüşü ve medeniyet değerleridir. Çünkü Milli Görüş, adil paylaşımdır. Diğer düzenlerde adil paylaşımdan söz edilemez.  Dünyamızda bugün 300 milyarderin serveti, 3,7 milyar insanın (dünya nüfusunun yarıdan fazlasının) serveti kadardır. Bu gidiş böyle devam ederse insanlık daha büyük felaketlere sürüklenir” uyarısında bulundu.

İriş, konuşmasının son bölümünde, “Müslüman bulunduğu yere hizmet, hayır ve bereket getirir. Önce şehirlerimizi, sonra da ülkemizi yaşanabilir hale getirmeliyiz” dedi.

 

 242 total views,  2 views today

Next Post

Edirne sis altında

Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 50 metrenin altına düştü. Şehirde trafik aksadı.Tarihi doku sis altında görünmez hale geldi. Özellikle akşam saatleri ve sabahları bastıran sis bulutu yaşamı zora soktu. Solunum hastalığı olanlar ve çocuklar sokağa çıkamaz hale geldi. Hava sıcaklığının 3 derece civarında seyretmesi sonucunda kentin üzerini kaplayan sis trafiğin de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp