Saadet Parti Belediye Başkan Adayı Kuruluş Yıldönümümüzü Kutladı

admin

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin ve beraberinde İl Başkan Yardımcısı Kadir İriş, Belediye Meclis Üyeleri adayları, Özcan Ataldı, Alper Filiz, Mehmet Ali İriş ,İl Genel Meclisi Adayı Selim Kaya, ile Gençlik Kolları Başkanı Faruk Yalçınkaya gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutladı.Burada bir konuşma yapan Belediye Başkan Adayı Tekin Saadet Partisinin siyaseti en profesyonel şekilde gerçekleştiren bir parti olduğunu belirterek şunları söyledi ;” Her zaman vatandaşlarımızla beraberiz.Her zaman basınımızla beraberiz.Basınla ilişkiler konusunda en dikkatli olan parti Saadet Partisidir.Biz her zaman yerel basının güçlenmesi daha etkin hale gelmesi mali sıkıntılarının giderilmesi konusunda duyarlı davranıyoruz.

saaadet partisi ziyaret

Mahalli basın hem özgür hem de kendi ayakları üzerinde duran, topluma ışık tutan konumda olması gerekir.Biz de Edirne Ajans Gazetesinin 4. Yılı münasebetiyle ziyaretinizi geldik sizler hem kurumunuz,Burada çalışan tüm personel hepimizin bildiği kimseler inşallah Edirne Ajans gazetesinin ciddi bir tırmanışta,kısıtlı imkanlarla başlayan gazete serüveni şu anda gayet iyi konumda. Edirne Ajans Gurubu Gazetesi,radyosu daha sonraları televizyonu ile çok daha etkin hale gelecek.İnşallah başarılarınız artarak devam eder.Basın güçlü olduğu zaman vatandaşların bilgi alma şansı o kadar artar. Bugün ayni zamanda Dünya Kadınlar Günü. Biz bu nedenle kadınlarımızın gününü kutluyoruz. Kadınlarımız bizleri evlerine davet ediyorlar. Giderek onlara projelerimizden bahsediyoruz. Kadın girişimci geliştirme merkezimizle kadınlarımızın meslek sahibi olmalarını sağlayacağız.böylece kendi ürettikleri ürünlerini pazarlayabilecekler” dedi.

 

 136 total views,  2 views today

Next Post

Süt ve Et Üreticileri 2013 Yılı Mali Genel Kurulu Yapıldı

Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda yapılan toplantıda Süt Üreticileri ve Edirne Merkez Kırmızı Et Üreticileri Birliğinin 2013 yılı mali genel kurulu yapıldı. Buradaki toplantıya süt ve kırmızı et üreticileri birliği üyeleri ile diğer davetliler katıldı. Toplantıda konuşan Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez yaptığı konuşmasında, mali genel kurulda bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp