Saadet parti yöneticilerinden anlamlı ziyaret

admin

????????????????????????????????????

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran,  parti il Eğitim Başkanı Mehmet Sevinç ve Teşkilat Başkanı Recep İriş ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Demirkıran, yeni kongre ile birlikte yeni bir çalışma dönemi başlattıklarını belirterek şunları kaydetti.      “Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla yeni yapılanma içindeyiz. Edirne Ajans Gazetesi ekibi olarak geçen hafta yapılan genel kurulumuzu takip ettiniz. Buradaki konuları dikkatle takibiniz. Genel Başkanımız Prof Dr. Mustafa Kamalağın dikkatini çekmiş sizleri arayarak bu duyarlılığınız nedeniyle teşekkür etmiş. Bunun yanında il başkanları toplantısında il başkanlarımıza aylık toplantı sırasında değişik birimlerimizin raporları görüşleri ve çalışma planları verilir. Bunların arasında Fikri Bey ağabeyimizin yazısının özellikle konulmuş olması Edirne olarak bizleri memnun etti. Bu haberi de bu vesileyle sizlerle paylaşmış olalım. Diye ziyaretinize gelmiş olduk. Güzel hizmetler insanların hepsine fayda sağlar.

????????????????????????????????????

Biz Saadet Partisi olarak şehrimizde, ülkemizde iyi ve hayırlı işlerin yapılması için gayret içindeyiz. Bu gayretimiz sonunda biraz kıpırdama olmuştur.  Bu gayretin daha fazla olması için çaba harcayacağız. Yaşanabilir bir Türkiye Yeniden bir Türkiye hedefliyoruz.  Edirne’de yaşadığımız için de yaşanabilir bir Edirne için mesajlarımızı gücümüz yettiği kadar halka duyurup faydalı olmaya çalışıyoruz. Ülkemizdeki her türlü zorluklara rağmen gelecekten umutsuz değiliz. İşlerin iyiye yönelmesi için her zaman bir fırsat olduğunu biliyoruz. Onun için olumlu, müspet siyasetin her zaman uygulanması gerektiğini görüyoruz. İnşallah insanlarımızın duaları ile iyi insanların gayretleri ile bütün insanların gayretleri ile yeni bir düzen kurulur. Adil düzen kurulur böylece kaygıların hepsinden kurtulmuş oluruz diye temenni ediyoruz” diyen Demirkıran bu arada tüm İslam aleminin kandilini kutladığını söyledi.

 91 total views,  2 views today

Next Post

Tayakadın Spor’da tek hedef 3. lig

            Edirne Merkez köylerinden Tayakadın Spor’u daha önce kapanma aşamasında devralan Yeni Kulüp Başkanı Gürkan Göçmen yeni yönetimi ile kolları sıvadı. Köklü geçmişi olan takımına sahip çıktı.   Kapanma tehlikesinde olan takımı ile  ilk olarak Köyler Arası Futbol Turnuvası düzenledi Bu turnuvaya  çeşitli köylerden 14 futbol […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp