Saadet Partisi Adayı Sinan Tekin, Kurum ve Kuruluş Ziyaretlerine Devam Ediyor

admin

Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü, Tapu Sicil Müdürlüğü, İl Özel İdare Genel Sekreterliğini ziyaret eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, kurum amirlerine çalışmaları hakkında bilgi verdi.

saadet-partisi tapu kadastro bölge müdürü ziyareti

İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan hanımı da çalışma ofisinde ziyaret eden Tekin, kadın girişimcilerin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra kendilerine kadınlarla ilgili projeleri hakkında bilgi verdi. Tekin, projeleri ile ilgili şu açıklamada bulundu, “Kadınların üretime verdiği katkıları çok önemsiyoruz.

saadet-partisi tapu kadastro bölge müdürü ziyareti5

Yönetime geldiğimizde ‘Kadın Girişimci ve İş Geliştirme Merkezi’ kuracağız. Kadınlara yönelik eğitim, kültür ve kurs faaliyetlerinin yapılacağı ve hanımların kendi emekleriyle ürettikleri ürünlerin pazarlanabileceği imkânlar sağlayacağız. Kadınlara danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Bunun yanında, Trakya Üniversitesi işbirliği ile 8-12 yaş grubundaki üstün potansiyelli çocuklara bilimsel düşünme, sorgulama, sorun çözme gibi temel yaşam becerilerini kazandırma, onların zekâ seviyeleri, yetenek ve ilgileri doğrultusunda eğitimlerini sağlamak amacıyla ‘Çocuk Üniversitesi – Çocuk Sanat Merkezi – Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ kuracağız.” açıklamasını yaptı.

sinan tekin kadın girişimciler ziyareti

Sinan Tekin devamla, “Çocuklarımızı sanatla buluşturacağız. Sanata ve sanatçıya duyarlı kültürlü nesiller yetiştireceğiz” dedi.

sinan tekin il özel idaresi müdürü ziyareti

 

 

 46 total views,  2 views today

Next Post

Av. Ayhan Demir Radyo Su Seçim Özel Programında

AK Parti Edirne İl Seçim Koordinasyonu Başkanı Avukat Ayhar Demir 05 Mart  Çarşamba günü saat: 10:00’da  Radyo Su’da  başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak “Seçim Özel” programına konuşmacı olarak katılıyor. Ayhan Demir bu programında AK Partinin Edirne’deki seçim stratejisi bu konuda yapılan çalışmaları ve ilkelerini gündeme taşıyacak. Edirne Ajans haber Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp