Saadet Partisi adaylarını açıkladı

admin

ali Demirkıran Saadet Partisi Milletvekili adayı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saadet Partisi Edirne il Teşkilatı, yaptığı seçim hazırlık toplantısında Milletvekili adaylarını açıkladı.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş’in de katıldığı toplantı oldukça coşkulu ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, “ Biz bu çalışmaları ibadet aşkı ile yapıyoruz. Allah’ın emri olduğu için yapıyoruz. Bizim davamız sayı ile ifade edilen bir dava değildir. Çünkü ‘bereket’, matematiğin hesap edemediği nimettir” dedi.

Ayhan Özkan_Saadet  Partisi 2sıra milletvekil adayı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hedeflerinin milletimiz için mutlu son ve Allah’ın rızasını kazanmak olduğun vurgulayan İriş, ‘’ Her türlü baskıya maruz kaldık ama bizi hiçbir şey etkileyemedi ve etkileyemeyecek de, Allah’ın izniyle. Biz, bütün insanlığın iyiliğini istiyoruz. Çünkü İslam, Halık-ı tazim, mahlûka şefkattir” şeklinde konuştu.

Milletvekili adayları adına konuşan Ali Erhan Demirkıran ise, “Seçim bir fırsattır. Seçim demek bozuk düzeni düzeltme fırsatıdır. Tabii ki ortaya kim çözüm projesi koyacak, seçmenimizin bunu iyi anlaması lazım! Tedavi için önce doğru teşhis gerekir. Teşhis doğru yapılırsa tedavi kolaylaşır” açıklamasını yaptı.

Seçkin öztürk Saadet Partisi 3 sıra milletvekili adayı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milli Görüş’ün teşhis ve tedavi konusunda 50 yıla yakın proje çalışmaları ve deneyimlerinin olduğuna dikkat çeken Demirkıran, “Biz tüm seçmenimizi uyarmaya çalışacağız. Bugün huzursuzluk sadece bizim ülkemizde değil, tüm İslam coğrafyası huzursuz. Kapımıza kadar gelen Suriyeli kardeşlerimiz İslam âleminin ne halde olduğunun en bariz örneğidir. Yüz yıl önce biz tek devlettik. Avrupa yüz parça idi. Şimdi tersi oldu; Avrupa tek devlet, İslam âlemi paramparça. İslam birliğini tesis etmek hem dünyadaki Müslümanların kurtuluşu için gereklidir,  hem de ülkemizi bölmek ve kardeşi kardeşe kırdırmak için plan yapanların planlarını başlarına geçirmek için gereklidir” dedi.

Toplantıda Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) çalışmaları hakkında bilgi vererek seçim çalışmaları çerçevesinde neler yapılacağı ve nasıl çalışılacağı konusunda bilgi verdi.

SAADET PARTİSİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Ali Erhan Demirkıran, Ayhan Özkan, Seçkin Öztürk

IMG_8785

 256 total views,  2 views today

Next Post

Sığınmacı çocuklar için boyama saati

            Sosyal medya üzerinden örgütlenerek sınırı geçmek için Edirne’ye gelen Suriyeli sığınmacıların bekleyişleri sürüyor. Cuma gecesi daha güvenli bir ortam olması açısından Sarayiçi bölgesine aktarılan sığınmacılara çeşitli yardımlar yapılırken çocuklar da unutulmadı. Edirne Gönüllüleri ekibi ve gönüllü öğretmenler alana giderek çocuklarla birlikte boyama ve resim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp